צוות CrossTunes הכריז על העדכון החדש לאפליקציית המוזיקה. למי שעוד לא מכיר, CrossTunes מאתגרת את המשתמש לבחור את סוג המוזיקה שהוא הכי אוהב, בין אם זה בחירת הגא'נר האהוב עליו או האמן עליו הוא גדל בבית, CrossTunes תתאים לכם בדיוק.

התוספת החדשה והכל כך חשובה שהתווספה בגרסא החדשה הינה המשימות. כעט בכדי להתקדם בין השלבים השונים עליכם לפתור תחילה מגוון רחב של משימות כגון: פתירת 3 שירי רוק, זיהוי כל שירי האלבום האהוב עליכם ועוד רבות וטובות אחרות. עבור כל משימה שתסיימו תזכו בפרסים שיעזרו לכם לפתור ולגלות עוד ועוד שירים.

CrossTunes מאפשרת למשתמש לבחור את סוג המוזיקה שהוא אוהב לפי שנים, גא'נר, זמר או להקה. לאחר שהמשתמש בוחר את המוזיקה האהובה עליו מתחיל המשחק האמיתי. כעת המשתמש שומע 30 שניות מכל שיר. לאחר ששמע והוא חושב שהוא מזהה את השיר, עליו למצוא את השם של השיר בתפזורת האותיות. קצת קשה? בשביל זה יש את הרמזים והפצצות שיעזרו לכם לצלוח כל משימה בהצלחה.

להורדת האפליקציה: iOS

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.