אין צורך להסביר את ריבוי האפליקציות שנמצאות על המכשירים החכמים שלנו. בראש ובראשונה, זהו טלפון, ולכן אפליקציית החייגן חייבת להיות בגישה מהירה. אבל רגע, אם ככה, גם ההודעות חייבות להיות ביגשה מהירה. ואם כבר הודעות, אז גם וואטסאפ והמייל שלנו חייבים להיות נגישים. וכשאנחנו בבית לא נישאר מעודכנים? אז גם אינסטגרם, טוויטר ופייסבוק חייבים להיות בסביבה הקרובה, וכאשר אנחנו בנהיגה, לא צריך את וייז בסביבה? אם גם לכם יש את הבעיות האלו ואתם בעלי אנדרואיד, יתכן ותמצאו את האפליקציה הבאה שימושית.

זה קורה כמו קסם: Cover לומדת איפה אנחנו לומדים, עובדים או גרים, ועוקבת אחרי השימוש באפליקציות בהן אנחנו משתמשים בבית, בעבודה, או בין לבין. אחרי זמן התרגלות, האפליקציה מציבה באופן אוטומטי במסך הנעילה אפליקציות לגישה מהירה, בהן האפליקציות שהיא מניחה שנשתמש בהן הכי הרבה. יתרון נחמד של Cover הוא שאפשר לראות מה קורה בתוך האפליקציה ישירות ממסך הנעילה מבלי לפתוח אותה, על ידי משיכתה ימינה אך לא עד הסוף, מה שיתן לנו אפשרות "להציץ" לתוך האפליקציה מבלי לשחרר את המכשיר מנעילה. עוד היא מאפשרת לעבור בין האפליקציות בקלות, בגרירה של

Cover הוא תוסף שימושי, פשוט, נוח ויפה, אך יש לו גם חסרונות. לדוגמא, הוא לא עושה הרבה מעבר להשמת כמה אפליקציות על מסך הנעילה שלנו. מה גם, שהקיצורים שיופיעו על מסך הנעילה נקבעים על ידי האפליקציה Cover ועל ידי הנתונים אותם אספה, ולא על ידי המשתמש, כך שלא נוכל פשוט לשים אפליקציות על מסך הנעילה כאוות נפשנו, אך זו אפשרות שתתווסף בקרוב, על פי המפתחים.

אם אהבתם את הקונספט, תוכלו להרשם לבטא כאן.

שתף:
-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.
 • שמעון

  איך מורידים את זה לפלאפון??????????

 • דוד

  אני נירשמתי ביום שישי ועדין ל קיבלתי מהם אימל )-:

 • ערן

  חמוד אבל מה עם הודעות שאני מקבל, , זה חלק חשוב ממסך הנעילה

 • galaxy

  נו ואחרי שרשמתי את האימל מה זה אמור לעשות?????

 • פאולינה

  אנדרואיד 4 זה אחחחחחחחחחחחחחחח
  רק חבל הסוללה מתחסלת מהר

 • ע

  מי שרוצה הזמנה לבטא שיפנה לפורום האנדרואיד iandroid.co.il
  בקטגוריית אפליקציות אז מחלקים הזמנות בחינם לאפליקציה
  נשארו לי חמש הזמנות אבל אני לא יודע איך להזמין

 • אנדרואיד מס' 1

  באמת אפליקציה מעניינת רק צריך לחכות שיהיה את הגרסה המלאה שהיא תהיה בחנות play

 • אריאל

  אם אפשר שבעתיד תעשו עדכונים לגבי האפליקציה כמו מתי היא שוחררה לפלייסטור,אם יש לה חידושים וכו'.
  אחלה אפליקציה, באמת יוזמה מבורכת לפרסם אפליקציות שימושיות

 • אריאל

  אדיררר