אין צורך להסביר את ריבוי האפליקציות שנמצאות על המכשירים החכמים שלנו. בראש ובראשונה, זהו טלפון, ולכן אפליקציית החייגן חייבת להיות בגישה מהירה. אבל רגע, אם ככה, גם ההודעות חייבות להיות ביגשה מהירה. ואם כבר הודעות, אז גם וואטסאפ והמייל שלנו חייבים להיות נגישים. וכשאנחנו בבית לא נישאר מעודכנים? אז גם אינסטגרם, טוויטר ופייסבוק חייבים להיות בסביבה הקרובה, וכאשר אנחנו בנהיגה, לא צריך את וייז בסביבה? אם גם לכם יש את הבעיות האלו ואתם בעלי אנדרואיד, יתכן ותמצאו את האפליקציה הבאה שימושית.

זה קורה כמו קסם: Cover לומדת איפה אנחנו לומדים, עובדים או גרים, ועוקבת אחרי השימוש באפליקציות בהן אנחנו משתמשים בבית, בעבודה, או בין לבין. אחרי זמן התרגלות, האפליקציה מציבה באופן אוטומטי במסך הנעילה אפליקציות לגישה מהירה, בהן האפליקציות שהיא מניחה שנשתמש בהן הכי הרבה. יתרון נחמד של Cover הוא שאפשר לראות מה קורה בתוך האפליקציה ישירות ממסך הנעילה מבלי לפתוח אותה, על ידי משיכתה ימינה אך לא עד הסוף, מה שיתן לנו אפשרות "להציץ" לתוך האפליקציה מבלי לשחרר את המכשיר מנעילה. עוד היא מאפשרת לעבור בין האפליקציות בקלות, בגרירה של

Cover הוא תוסף שימושי, פשוט, נוח ויפה, אך יש לו גם חסרונות. לדוגמא, הוא לא עושה הרבה מעבר להשמת כמה אפליקציות על מסך הנעילה שלנו. מה גם, שהקיצורים שיופיעו על מסך הנעילה נקבעים על ידי האפליקציה Cover ועל ידי הנתונים אותם אספה, ולא על ידי המשתמש, כך שלא נוכל פשוט לשים אפליקציות על מסך הנעילה כאוות נפשנו, אך זו אפשרות שתתווסף בקרוב, על פי המפתחים.

אם אהבתם את הקונספט, תוכלו להרשם לבטא כאן.