קורנינג (Corning), יצרנית זכוכית הגורילה (Gorilla Glass) העמידה למכשירי הסמארטפונים המובילים, הכריזה כי הדור הבא ייחשף כבר בשבוע הבא, ב-CES 2013. החברה אומרת כי ה-Gorilla Glass 3 יהיה חזקה ב-50 אחוז יותר מהפאנל הקודם, ויהיה עמידה יותר לשריטות, כך ש-40 אחוז פחות שריטות ייראו על משטח הזכוכית בעין האנושית.

החברה פיתחה טכנולוגיה בשם Native Damage Resistance המאפשרים את חידושים אלה, זאת בזמן שעובי הזכוכית נשאר דק מאוד. החברה תדגים את הזכוכית בתערוכה בלאס ווגאס ב-8 לינואר וכן היא תדגים כמה מהיכולות של הזכוכית מלבד שוק הסמארטפונים והטאבלטים שבו היא שולטת. קורנינג מאמינה כי זכוכית הגורילה תגיע למסכי המגע הגדולים ויאומץ על ידי יצרניות הטלוויזיות בתלת מימד עם יכולות מולטי-טאץ’, וזה אחד הדברים שהיא תציג בתערוכה.

החברה גם תחשוף פתרונות לכבלים אופטיים, כך אמר וונדל פ. ויקס (Wendell P. Weeks), יו”ר ונשיא החברה: “השנה ב-CES, קורנינג תדגים את היכולות שלה בזכוכית מיוחדת בתחום הסיבים האופטיים עם שני מוצרים חדשים המיועדים להרחיב ולשפר את היכולות של המכשירים הקיימים.”

שתף:
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.