זירת האחסון בענן מתחממת בעוד בגוגל רק הכריזו על איחוד שטח האחסון כך שכעת הוא כולל 15GB משותפים בין שירות האחסון 'דרייב', לתמונות בגוגל פלוס ולהודעות הדוא"ל של ג'ימייל, כעת גם ב'קופי' (Copy), שירות האחסון החדש, משווה את הנפח הבסיסי לזה של גוגל.

קופי היה יכול להיות עוד שחקן בזירה המתרחבת של ספקי אחסון בענן, אך השירות הצעיר הצליח להגיע לתודעה על-ידי מתן שטח אחסון נוסף במתנה על כל חבר שתצרפו לשירות, אותה אסטרטגיה בה השתמשו בדרובוקס על-מנת להגיע למספר רב של משתמשים – אך בעוד בדרובוקס תקבלו על כל חבר שיצטרף לשירות דרך הקישור שלכם 500MB, קופי החליטו ללכת על כל הקופה ולהציע עוד 5GB על כל משתמש נוסף. בדומה למתחרים גם לקופי יש תוכנה להתקנה על המחשב הביתי ויישומים יידועים למכשירים החכמים מבוססי אנדרואיד או iOS.

בקופי כנראה חששו שההכרזה החדשה של גוגל על שטח אחסון מאוחד תאפיל על ההצעה שלהם ובחברה הוחלט להגדיל את שטח האחסון הבסיסי ל-15GB, בדיוק אותו נפח שגוגל מציעה בחינם, רק שבקופי בעזרת הפניית החברים ניתן להגדיל את השטח באופן משמעותי ובחינם.

התגובות על השירות ברשת עד כה חיוביות למדי, ושווה לכם להציץ בסרטון ולפתוח חשבון באתר.

[youtube link="http://www.youtube.com/watch?v=m36ZMdE-vro&feature=player_embedded" width="590" height="315"]

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.