גוגל השיקה היום את האפליקציה למכשירי ה-iOS המאפשרת שליטה מרחוק של מחשבים באמצעות תוסף ה-Chrome Remote Desktop בדפדפן הכרום (Chrome).

כך זה נראה באנדרואיד

למי שאינו מכיר, התוסף לדפדפן הכרום הזמין להורדה בחינם מחנות ה-Chrome Web Store, מאפשר להתחבר בצורה מאובטחת אל המחשב האישי או המק מרחוק באמצעות מחשב נוסף המריץ את דפדפן הכרום או מחשב 'כרום-בוק' (Chromebook).  התוסף כבר נמצא זה זמן בחנות, אולם רק אשתקד השיקה גוגל אפליקציה ייעודית למכשירי הטלפון מבוססי מערכת האנדרואיד (Android) וכעת גם ל-iOS.

לאחר התקנת התוסף במחשב והאפליקציה במכשיר, כל שצריך לעשות הוא להגדיר סיסמת חיבור ואת שם המחשב וכל שנותר הוא לבחור את המחשב מהרשימה באפליקציה. כל זה מסתנכרן לחשבון הגוגל האישי שלנו, כך שהחיבור מאובטח ומתאפשר רק למי שמחובר לחשבונו במכשיר הטלפון ובמחשב.

להורדה: Android | iOS

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.