השמועות לגבי האירוע של שאומי (Xiaomi) בשבוע הבא, ב-27 בחודש, כבר התבררו כנכונות. החברה תערוך אירוע השקה במרכז הכנסים הלאומי של סין. ההערכות הן שהחברה תשיק את המחשב הנייד הראשון שלה ואת Redmi Note 4.

אז את הטלפון כבר אפשר להוציא מדף ההערכות, כי לרשת כבר עלתה תמונה של המפרט כפי שהוא מופיע על קופסת המכשיר שיוצג בהשקה. כפי שאפשר לראות יש מספר שינויים קטנים לעומת מה שהיה ידוע עד עכשיו, והשינוי המשמעותי ביותר הוא שבמשכיר יהיו לא פחות מ-64 ג'יגה-בייט של זיכרון אחסון מובנה, וזאת לעומת ההערכות שהמכשיר יגיע עם 32 ג'יגה-בייט 'בלבד'.

כמו כן נושא המצלמות עדיין לא ברור לחלוטין. לפי הקופסה לא יהיו שתי מצלמות מאחור, כפי שהעלו השמועות עד היום, אלא 13 מגה-פיקסל מאחור ו-5 מגה-פיקסל מקדימה. כמו כן, השבב הוא Helio X20 ולפי הפרטים הסוללה מרשימה למדי: נפח עבודה של 4,100 מילי-אמפר/שעה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.