דליפת קבצי מקור של חברת מייזו (Meizu), המתייחסים בין השאר לקוד שישולב במכשיר הדגל הבא של החברה, Meizu Pro 7 (מייזו פרו 7), חושפת את מפרט המכשיר. הקבצים, שפורסמו על ידי האתר הסיני GizChina, מגלים שכמו בדור של ה-Pro 6 צפויה ככל הנראה החברה להשיק גם מכשיר Plus כמכשיר ה-Pro הראשון יהיה מבוסס על מעבד של מדיה-טק (MediaTek).

המערכת על שבב היא Helio X30 בעלת עשרת הליבות, וזאת מתאימה להערכה, כאמור לעיל, שהחברה גם מתכוונת להשיק מאוחר יותר את Pro 7 Plus. מעבר לכך חושפים הקבצים מצלמה כפולה מאחור, כששתי העדשות מבוססות על חיישנים של סוני (Sony), אחת IMX286 ואחת IMX386, שתיהן בגודל של 12 מגה-פיקסל. המצלמה הקדמית תהיה מבוססת על חיישן S5K368 של סמסונג (Samsung) בגודל 16 מגה-פיקסל.

בנוסף, בטקסטים מוזכרות גם המילים 'תצוגה כפולה', ולא ברור כרגע לחלוטין אם מדובר בשילוב של תצוגה משנית לצד/מעל התצוגה הראשית, בסגנון של ה-V20 של LG.

מפרטים שכבר דלפו אמור המכשיר להגיע עם מסך AMOLED, כנראה בגודל 5.5 אינץ', ועם 4 או 6 ג'יגה-בייט זיכרון, למרות שייתכן שהוא יוצע בשתי תצורות נפרדות, בהתאם.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.