הכיסוי השקוף Clearly

Clearly, המייצרת כיסויים שקופים לטלפונים חכמים, השיקה כיסוי גם לזוג מכשירי ה-Galaxy האחרונים של סמסונג, Galaxy S7 ו-S7 Edge. כיסוי זה מצטרף לדגמי הכיסויים הקיימים המיועדים למכשירי ה-iPhone.

Clearly הוא כיסוי שקוף נועד בעיקר לשמור על המכשיר מפני נפילות או שריטות, כפי שקורה לרוב במהלך השימוש עם הטלפון, והוא מספק הגנה היקפית. עם זאת, בזכות העובדה כי הוא שקוף ומינימליסטי, העיצוב המקורי של הטלפון לא נפגם כפי שקורה בשימוש בכיסויים אחרים.

כיסוי שקוף שנשאר לאורך זמן

לדברי החברה, הכיסוי השקוף מיוצר ביפן מחומר פלסטי ייחודי אשר עובר תהליכים שונים כדי לשמור על עמידותו לאורך זמן ובניגוד לכיסויים הפשוטים שנמכרים באתרי הקניות, הוא נשאר שקוף ואינו מצהיב. הוא דק מאוד ומותאם לפתחים הקיימים של הטלפון כמו שקע הטעינה, האוזניות, המצלמה והרמקול. במיקומים של הכפתורים החיצוניים יש בליטה פנימית כדי שהלחיצה תגיב היטב. כמו כן, ההלבשה וההורדה של הכיסוי פשוטה וקלה.

Clearly Galaxy s7 clear case

"אנחנו מאמינים כי כל אחד חייב לשמור על הטלפון שלו והדבר הראשון שהוא עושה זה לרכוש כיסוי שפוגם בחווית השימוש של המכשיר שזה עתה רכש", אמר לנו יניב פינסלר, מנכ"ל החברה. "הכיסוי השקוף של Clearly לא מצריך התלבטות בין הגנה לנראות ומתוכנן בקפידה כדי לאפשר שימוש אידאלי במכשיר."

הכיסוי השקוף לדגמי Galaxy S7 מוצע במחיר של 99 שקל, בדומה למחיר של של דגמי ה-iPhone 6 ומעלה, והוא זמין לרכישה באתר החברה.

 • אופיר אדרי

  סתם אנשים אוהבים לקחת כסף! ומה זאת אומרת "לפגום בחווית השימוש" יש כיסויים מעולים זולים ומעוצבים ששומרים על הטלפון כמו שצריך. אני קניתי מגן ב 3 $ (12₪) מעליאקספרס איזה 20 או יותר פעמים נפל לי הטלפון וכלום לא קרה לו.

 • אלכס

  אי-ביי מוצף בכיסויים כאלה… ב1$. מה מיוחד בזה ספיציפי?

  • רון ויצמן

   כנראה חומר שבולם זעזועים פנימיים, עמיד הרבה יותר בפני מכות, מחזיק יותר זמן.

 • R.K

  אני קונה לגלקסי

 • YossiHD

  יש לאדג?
  ואם אני כבר שואל
  מישהו יכול להמליץ לי על מגן ומגן מסך טובים שמסתדרים ביחד לאדג?

 • לקוח מרוצה

  וואלה באמת כיסוי פצצה, הייתי בטוח זה סתם עוד כיסוי, אבל בחיים שלי לא נתקלתי בכזאת איכות. עולם אחר

  • Tron

   מה זה מה הם ספונסרים שלך או שבאמת זה כיסוי טוב?

   • שלומי

    תגובות הפייסבוק באתר שלהם טובות. אם זה באמת לא מצהיב ונראה רע כמו שהם מצהירים בהשוואה לזה שאני תמיד קונה באיביי אז זה שווה.

   • Osher Abergel

    מה הבעיה בזה שהוא משבח מוצר?
    זה כאילו לשבח מכשיר טלפון שהוא אהב,לא צריך להיות ספונסר בשביל זה..