רבים מאיתנו עושים שימוש בסמארטפון לניהול המשימות השוטפות. המכשיר הנייד מסייע לנו לעשות רשימת To Do list  ניידת אשר מלווה אותנו לכל מקום ומזכירה לנו את אשר מוטל עלינו לעשות. בעוד שאפליקציות רבות מציגות ממשק דומה למדי, אפליקציית CLEAR ל-iOS מציעה ממשק חדשני ונוח במיוחד לניהול הרשימות. האפליקציה וותיקה בתחום ובטח חלקכם מכירים ומשתמשים בה, ובכל זאת אנחנו רוצים להמליץ עליה גם למי שאינו מכיר.

Clear APP iOS Clear אינה מבוססת על לחצנים, הפעולות נעשות על ידי על תנועות משיכה והקשה בלבד ובכך טמון למעשה יתרונה המרכזי של האפליקציה. תנועות אלה תורמות למהירות ולנוחות של יצירת רשימות ומשימות כמו גם עריכתן ומחיקתן. אלו מכם שכבר עושים שימוש ברשימות Todo , ודאי יודעים כי כשמדובר בתיעוד משימות, מהווה מהירות השימוש ערך מוסף משמעותי.

האפליקציה מציעה מספר אפשרויות מרכזיות בראשן יצירת רשימות משימות נפרדות. יצירת רשימה חדשה נעשית על ידי משיכה מטה. הקלדת המשימות מתבצעת ע"י לחיצה על שם הרשימה ומיד לאחר מכן משיכה מטה. על מנת לסמן את השלמת המשימה, כל שנדרש הוא הוא למשוך את המשימה ימינה. מיד תסומן המשימה בצבע ירוק ותעבור לתחתית הרשימה. מחיקת המשימה מתבצעת ע"י משיכה שמאלה. סידור המשימות ברשימה נעשה ע"י משיכת משימות מעלהמטה. בנוסף תציג בפניכם האפליקציה, מיד עם יצירת רשימה חדשה,  פתגמים מפי אישים מפורסמים אותם ניתן לשתף באמצעות הפייסבוק או הטוויטר.

העדכון האחרון של האפליקציה (אשר תוזמן יחד עם השקת האפליקציה ל -mac) כולל את האפשרות לגבות את הרשימות ב iCLOUD כך שניתן לגשת אליהן ממכשירים אחרים, שימושי בהחלט.

האפליקציה מרשימה בעיצובה ומאפשרת לשנות את העיצוב. אלמנט נוסף וידידותי באפליקציה הוא הצלילים המושמעים עם השלמת משימה (צליל ההולך וגובר עם סימון השלמת מספר משימות אחת אחרי השנייה).

האפליקציה זמינה להורדה ב App Store, שם עלותה 1.99$.

כתב: תום ברומר

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.