אתם מאותם משתמשים שעברו לחלונות 8, מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט (Microsoft), ועדיין מאוד מתגעגעים לכפתור 'התחל' הישן, ומסתבר ככל הנראה שגם הטוב?

אם כן, Crawler, חברה שמפעילה מנוע חיפוש וגם מייצרת יישומים מציעה להורדה יישום חינמי בשם Classic Start 8 שיחזיר שולחן העבודה שלכם בחלון 8 את תפריט התחל כמו שהוא נראה בחלונות 7, כולל אפשרות לבצע חיפושים ישירות מהתפריט.

ההתקנה פשוטה מאוד – מורידים ומתקינים. אין צורך להתעסק בהגדרות, כי אין הגדרות. התפריט יודע להכין את עצמו לבד. יש אמנם כמה שינויים קלים לעומת התפריט 'האמיתי' – תמונת המשתמש לא מופיעה בתפריט והתוכניות לא שומרות רשימה של קישורים להפעלת קבצים ו/או פתיחת אתרים אחרונים, אבל חוץ מזה הכל שם.

אבל מה שעושה את תוכנית העזר הקטנה הזו יותר מהכל, זה המחיר: חינם כפי שאמרנו, ואין תרגילים ואין פרסומות מיותרות.

לחצו כאן להורדה.

>> 8 טיפים למשתמשי Windows 8
>> דעה: אל תמהרו לשדרג, גם בגלל כפתור ההתחל
שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • זהר

  לא יודע אם זה מתאים לעברית אבל עוד פתרון חינמי:
  http://classicshell.sourceforge.net/

 • TILEBOY

  די כבר לחפש את יום האתמול, אין צורך בכפתור התחל. בממשק החדש יש אפשרות לראות ולהפעיל את כל התוכניות שמותקנות במחשב. פשוט צריך להתרגל לרעיון שאין כפתור יש ממשק יפה גדול ונוח. וכן יש גם אפשרות לעבוד בתצורת שולחן עבודה עם חלונות. תפסיקו לחפש פתרונות של אתמול. פשוט תתקדמו למשהו יותר טוב. תגידו מה שתרצו על חלונות 8, היא פשוט טובה יותר מכל מה שהיה עד עכשיו. גם מבחינת צריכת תוכן וגם יצירת תוכן, עסקים+ הנאה, צריכה+יצירה.

 • נתי גל

  לא רלוונטי, לא מתאים לווינדוס 8 בעברית.
  הפיתרון הטוב ביותר הוא START8.

 • רועי

  8start של srardock מושלם גם בעיצוב וגם בתכונות אבל עולה כסף

 • יונתן

  למה לעשות במקום לקנות ווינדוס 7? באמת אנשים!

 • vvv

  זה לא מתאים לווינדוז 8 עברית חבל

 • זה כל כך מכועררר
  מה הבעיה בהתחל החדש של 8?

  • אורן

   הבעיה היא שאין כפתור התחל בכלל. וממשק האריחים שלהם שווה מעט מאוד.

   http://www.eyalo.com