מפאת חוסר שימוש החליטו בגוגל (Google) להסיר את מרכז ההתראות מהגרסאות העתידיות של דפדפן הכרום (Chrome), כך עולה על-פי פרסום חדש בבלוג הכרומיום הרשמי.

'מרכז ההתראות' (Notification Center) הוכרז במאי 2013 ועל-פניו לא היה מדובר ברעיון רע – דרכו ניתן להציג על מחשבים שולחניים התראות ממספר רב של אתרים או שירותים כמו התראות Google Now, התראות על מיילים חדשים, פגישות, תזכורות ועוד. אך למרות שמדובר ברעיון נחמד, נראה כי המשתמשים לא אימצו אותו ועל-פי אותה רשומה בבלוג עולה כי השימוש בפועל היה מועט, ברמה כזו שבחברה יסירו את מרכז ההתראות מגרסאות הדפדפן המיועדות ללינוקס וחלונות אך מרכז ההתראות עדיין יישאר כחלק ממערכת ההפעלה Chrome OS.

ברשומה גם מציינים כי בחברה השיקו לפני מספר חודשים API להתראות בדחיפה (Push Notification) המיועדים לאתרים וההסרה של מרכז ההתראות יסייע לשמור על מערכת ההתראות פשוטה, הן למשתמשים והן למפתחים.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.