בהכרזה על מחבר ה'כרום-קאסט' (Chromecast), הרבו לציין בגוגל כי המחבר מיועד ללקוחות בעלי מכשירי iOS, אנדרואיד ומשתמשי הדפדפן כרום, אולם עבור הראשונים היישום טרם היה זמין להורדה, עד כה.
אך עתה זמין היישום להורדה מה'אפ-סטור' (AppStore), חנות היישומים למוצרי אפל כמו מכשיר ה'אייפון' או מחשב הלוח 'אייפד'. יש לציין כי מדובר על יישום נלווה למחבר המאפשר להגדיר אותו מבלי להשתמש במחשב. למעשה כל ההגדרות לרבות קביעת שם המחבר והגדרות החיבור לרשת מתבצעות דרך היישום זאת כל עוד מכשיר ה-iDevice ומחבר ה'כרום-קאסט' מחוברים לאותה רשת ביתית.

נזכיר כי ה'כרום-קאסט' הוכרז ביולי השנה, מדובר במחבר (דונגל) המתחבר אל כניסת ה-HDMI של הטלוויזיה המאפשר להזרים תכנים מיישומים מותאמים או מהדפדפן כרום אל כל מכשיר הטלוויזיה. כרגע תומכים באפשרות הזרמת התוכן רק מספר מצומצם של יישומים iOS – יישום היו-טיוב (YouTube) של גוגל והיישום של 'נטפליקס', שירת המאפשר צפייה בסדרות וסרטים דרך האינרנט, בתשלום חודשי קבוע, אם כי יישומי תוכן נוספים הודיעו על הוספת התמיכה במחבר של גוגל.

להורדה בחנות ה-AppStore

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.