למי מאיתנו לא קרתה הסיטואציה המרגיזה בה אנו שומעים מנגינה מסתורית מאחת מהכרטיסיות הרבות הפתוחות בדפדפן אך איננו יודעים מהיכן המנגינה הזו מגיעה? לאחר שנים רבים של חוסר אונים, גוגל הרימה את הכפפה ונתנה מענה לבעיה הודות לפיצ'ר חדש בגוגל כרום, המגיע יחד עם העדכון לבטא של גרסה 32 לדפדפן הכרום.

תוספת זו מציג אייקון, מחוון קטן על הכרטיסיה בגרסה השולחנית, המציג האם הכרטיסיה משמיעה מוזיקה. מחוון זה מציג גם סימן במידה והכרטיסיה משתמשת במצלמת הרשת של המחשב או האם הכרטיסיה מזרימה מדיה היישר אל מסך הטלוויזיה דרך ה-ChromeCast.
chrome_iconsיתרה מכך, גוגל גם שיפרה את בטיחות הגלישה בדפדפן. כעת, הגדרות הגלישה הבטוחה בדפדפן חוסמות תוכנות או קבצים זדוניים באופן אוטומטי, במקום להציע למשתמש לפעול בזהירות. בנוסף, יישום הכרום עבור Windows 8 עבר שינוי עיצובי כך שכעת חווית השימוש בגרסה החדשה דומה מאוד לחווית השימוש אשר מקבלים בשימוש בכרום ב-ChromeBook.

סקרנים לדעת איך פועלים הפיצ'רים החדשים? אתם מוזמנים להוריד את גרסת הבטא של דפדפן הכרום בלינק הזה.

שתף:
-פרסומת-
  • T.Y

    יש לי chrome canary אז קיבלתי את העדכון כבר לפני שבועיים בערך(canary זו גרסת נסיינים לכרום שמקבלת עדכונים מוקדם) נוח מאוד!

  • shmil

    סופסוף! כבר שנים שאני עובר דף דף בכדי למצוא את הניגון/דיבור.
    אין על דפדפן כרום לא אקספולרר לא מוזילה גם לא אופרה, למרות שבאופרה יש משו טוב מאד שכאשר יש לך דפים אתה שם את העכבר על דפ אחד והוא מציג לך אותו בקטן כמו בווינדוס 7.