כיצד גורמים לדפדפן הכרום לעבוד מהר יותר בכל מכשירי האנדרואיד? בתיקון באג פשוט. גוגל משחררת את גרסת הכרום 32 בטא, הכוללת תיקון המשפר את זמן תגובת הדפדפן. הבעיה אשר קיימת בכל דפדפני הכרום לאנדרואיד גורמת להשהייה של כחצי שנייה בזמן לחיצה על לינק, סימון בתיבה או בלחיצה על כפתור. החל מגרסה 32 של דפדפן הכרום, גוגל פותרת את בעיית התגובה בדפדפן ובסרטון שבהמשך ניתן לראות את ההבדלים המשמעותיים בעת הלחיצה.

מקור הבעיה נעוץ באתרים שאינם בנויים לשימוש בזום או ללא עיצוב רספונסיבי (responsive) כפי שנהוג כיום. גם בדפדפן הפיירפוקס של מוזילה למובייל קיימת בעיה דומה וכבר נפתחה דרישה לבצע את השינוי שיש בכרום. גוגל עדיין לא שחררה את השינוי והוא כרגע קיים רק בערוץ הבטא של הדפדפן. היום הגרסה היציבה היא 31, כך שהעדכון צפוי לצאת ממש בקרוב.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • יוסי כהן

  הם פשוט ביטלו את הדאבל טאפ זום…. ואז הדפדפן לא מחכה 300MS לפניי ביצוע פעולה.
  אני לא מבין למה הרי הAOSP הרבה יותר מהיר יש לו דאבל טאפ זום וגם אין דיליי מעצבן.
  מה גם לוקחלו פחות זמן לעלות הוא לא מחמם את הטלפון כמו לא יודע מה והוא תומך בפלאש(וגם מסתנכרן עם כרום במחשב) הם פשוט צריכים לקחת את AOSP ולשנות לו את הסמל(וטיפה את המראה) ויש להם כרום מושלם!

 • אם הוא לא היה מחזיר את היד ללמטה כל פעם זה היה פחות זמן….

  • יוסי כהן

   הוא מזיז את היד כל פעם כדי שתראה כמה זמן לקח לכרום להגיב לפניי…

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יש לי גלאקסי W ולא ניתן להתקין כרום 🙁

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אחלה דפדפן גם בלי פלאש.
  ואכן פיירפוקס יש לו המון מה להשתפר מבחינת מהירות.

 • התמני

  אני חושב שהם הגזימו יותר מדי בזמן התגובה בסירטון …