כיצד גורמים לדפדפן הכרום לעבוד מהר יותר בכל מכשירי האנדרואיד? בתיקון באג פשוט. גוגל משחררת את גרסת הכרום 32 בטא, הכוללת תיקון המשפר את זמן תגובת הדפדפן. הבעיה אשר קיימת בכל דפדפני הכרום לאנדרואיד גורמת להשהייה של כחצי שנייה בזמן לחיצה על לינק, סימון בתיבה או בלחיצה על כפתור. החל מגרסה 32 של דפדפן הכרום, גוגל פותרת את בעיית התגובה בדפדפן ובסרטון שבהמשך ניתן לראות את ההבדלים המשמעותיים בעת הלחיצה.

מקור הבעיה נעוץ באתרים שאינם בנויים לשימוש בזום או ללא עיצוב רספונסיבי (responsive) כפי שנהוג כיום. גם בדפדפן הפיירפוקס של מוזילה למובייל קיימת בעיה דומה וכבר נפתחה דרישה לבצע את השינוי שיש בכרום. גוגל עדיין לא שחררה את השינוי והוא כרגע קיים רק בערוץ הבטא של הדפדפן. היום הגרסה היציבה היא 31, כך שהעדכון צפוי לצאת ממש בקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.