בשקט בשקט גוגל שחררה גרסה חדשה לדפדפן הכרום שלה לפני מספר ימים, ממש מבלי שנרגיש. החברה חוגגת שנתיים לדפדפן האינטרנט שכבר תפס נתח שוק של 7.5 אחוז משוק הדפדפנים בעולם, אך הרחק מפיירפוקס של מוזילה (23%) ואקספלורר של מיקרוסופט (60%) החולשים יחדיו על רוב השוק. ובכל זאת, כשגוגל עולה כלפי מעלה ומיקרוסופט בירידה, שוק הדפדפנים משתנה מיום ליום. אצלנו אגב, הגולשים מעט יותר טכנולוגים כשכרום במקום השני עם 30% גולשים המשתמשים בדפדפן, מיד אחרי אקספלורר התופס 40% והשועל שבמקום השלישי עם 20% מהגולשים.

הגרסה האחרונה והיציבה, Chrome 6 שוחררה ב-2 לספטמבר ומביאה עימה מספר שדרוגים הכוללים: שיפור בביצועים וניצול טוב יותר של מעבדי הרב ליבות כדי להישאר הדפדפן המהיר בשוק, מילוי אוטומטי של טפסים, סינכרון מועדפים משופר הכולל גם סנכרון היסטורית הגלישה, טפסים וסיסמאות בין דפדפנים במחשבים שונים, ממשק משופר הכולל כפתור הגדרות יחיד שכן במקום שני כפתורים, גוגל איחדו את הכפתור לאחד ונספו לו מספר אפשרויות כמו זום, העתק הדבק ועוד. גוגל החלה בהפצת העדכון למשתמשים או לחלופין תוכלו להורידו מכאן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.