משתמשי האנדרואיד, שימו לב: עדכון חשוב הגיע לדפדפן ה-Chrome: גוגל (Google) החלה בהפצת עדכון מספר 37 לדפדפן הפופולרי שלה דרך חנות ה-Play Store ומביאה מספר חידושים מעניינים ובראשם העדכון מביא עימו את עיצוב ה-Material Design.

עיצוב ה-Material Design היא הדרך שבה גוגל מגדירה את עיצוב הממשק השטוח שלה, עיצוב שיגיע למכשירי האנדרואיד בעדכון הקרוב, Android L, שצפוי לצאת בסתיו אל מכשיר ה-Nexus וה-Google Play Edition השונים, וכעת גוגל מביאה באופן רשמי את העיצוב השטוח לדפדפן המצליח מאוד שלה, שעושה חייל בשוק ה-PC. מלבד העיצוב החדש לאפליקציה, אפשר לצפות לעדכונים אחרים כגון שיפור היציבות ותיקוני באגים.

אם אתם מאלה שחסרי סבלנות, חיפוש קצר ברשת יביא לכם את ה-APK המעודכן ישירות אל המכשיר עצמו. אם אתם יותר סבלניים, חכו מספר ימים עד אשר העדכון יגיע אל המכשיר שלכם דרך ה-Play Store. עדכון דומה לזה באנדרואיד אנחנו צפויים לראות בזמן הקרוב גם לאפליקצית ה-iOS של כרום, כך שמשתמשי התפוח לא יורגשו מקופחים.

שתף:
-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".
 • Oz Edri

  אחלה עדכון חוץ מהעובדה שהם העלימו את כפתור הרענון משורת הכתובת.
  בצפייה בתגובות לאפליקציה ניתן לראות שהרבה מתלוננים על המהלך הבעייתי הזה.

 • שניר

  העדכון פצצה. סוף סוף מגניב לגמרי

 • סידה

  כל עוד לא יבצע התאמת הזום לגודל המסך, כך שלא נזדקק להזזת החלון כדי לראות את כל המילים בשורה,
  דפדפן האופרה לעניות דעתי מושלם והיחידי שעושה עבודה מותאמת על המסך הקטן ובניגוד לכל האחרים

 • ///

  אני משתמש בבטא זה ככה כבר יותר משבועיים (אולי יותר).

 • אור

  קיבלתי את העדכון לפני יומיים (nexus 5)

 • מני

  נראה טוב