אתר המכירות הישראלי ChinaBuy החל בסוף השבוע ברישום מוקדם למכירת OnePlus 3 –  יום לפני ההכרזה הרשמית שצפויה להיערך רק מחר (ג’) בסין.

המכירה הרשמית של OnePlus תחל כפי הנראה מיד לאחר תום האירוע, כך שהמחיר הרשמי עדיין לא ידוע ולפי הערכות הוא ינוע בין 350 ל-400 דולר לפחות לדגם הבסיסי, אולם כפי שראינו בשנה שעברה, רוב הסיכויים כי מחירו באתרים הסינים יעלה יותר מאשר רכישה ישירות דרך אתר החברה, כך שגם צ’יינה ביי לא ידעו לומר מהו המחיר אותו היא מתכננת למכור אך כן התחייבה על שנתיים אחריות ותמיכה טלפונית בעברית. הרישום המוקדם מתבצע באתר המכירות ואינו מחייב, אולם על המחיר יש להוסיף עלויות מיסים, אם יהיו כאלה, כאשר הוא ייכנס לישראל שכן מדובר ברכישה מסין.

עדכון: OnePlus 3 הוכרז רשמית

גם חברת C Data, היבואנית הרשמית למוצרי OnePlus בישראל צפויה לחשוף את מחירו הסופי בישראל לגרסה האירופאית, כך שמי שמעוניין לרכוש – מומלץ שימתין לראות את כל המחירים שיוצעו לאחר השקתו אשר יכולים להשתנות בין חנות לחנות ובהתאם לדרך הרכישה בארץ או בחו”ל.

לפי הדיווחים, OnePlus יציע עיצוב חדש ומהודר יותר בהשוואה לקודמו. הוא ירוץ על שבב Snapdragon 820 מרובע הליבות ויוצע במספר דגמים של 4 ו-6 ג’יגה-בייט RAM ואחסון פנימי של 32 או 64 ג’יגה-בייט. המסך יישאר בגודל 5.5 אינץ’ Full HD, אך המצלמה שודרגה ל-16 מגה פיקסל והסוללה גדלה להספק של 3,650 מיליאמפר/שעה.

עדכון: המחיר הרשמי באתר עומד על 469 דולר, שהם 1,815 שקל