תערוכת האלקטרוניקה הבידורית הגדולה בעולם, ה-CES  (ר"ת Consumer Electronics Association) המתקיימת מידי חודש ינואר בלאס ווגאס, מגיעה לישראל. הכנס, CES Unveiled Tel Aviv, ייערך ביום שני, ה-7 באוקטובר 2013, במלון הילטון תל אביב ומצטרף לשורת כנסים של CES  בעולם הכולל את  ניו-יורק, לונדון ופאריס.

כנס ה-CES השנתי הוא אחד מהאירועים החשובים כיום בעולם הטכנולוגיה. כל חברות האלקטרוניקה, הגאדג'טים והסלולר הגדולות מציגות את החידושים האחרונים, וחושפות את המוצרים שיגיעו במהלך השנה הקרובה. ישנם מאות מציגים בתערוכה בארה"ב החושפים גם לרוב מוצרים בשלבי האב-טיפוס ומוצרים לתחום האלקטרוניקה הבידורית, טכנולוגיה פורצות דרך, ומגיעים אליה מובילי דעה בתעשיית ההיי טק, וגופי מדיה מגוונים.

התערוכה החלה את דרכה לראשונה בשנת 1967 בניו יורק, עם 17,500 מבקרים ו-100 מציגים. כיום בתערוכה מעל 140,000 מבקרים ומעל 3,000 מציגים.  בין המוצרים שנחשפו לראשונה בתערוכה הם בעיקר טכנולוגיות טלוויזיות רבות כמו הפלאזמה (2001), טלוויזיית תלת מימד (2009), וטלוויזיית רשת (2005). גם  נגן ה-DVD הראשון נחשף שם (1996), כונן ה-Blu-ray הראשון (2003), קונסולת ה-Xbox של מיקרוסופט (2001), טאבלט מוטורולה מבוסס Honeycomb (בשנת 2011) ועוד. (נתונים: ויקיפדיה)

בהודעה נכתב: "בכנס בתל אביב יוצגו לראשונה מחקרים על ענף ההיי טק, מגמות חדשות, Case Studies מסקרנים, וטכנולוגיות חדשות שמשפיעות על חיי היום יום של כולנו. בוועידה בתל אביב סטארט אפים ויזמים טכנולוגיים יציגו טכנולוגיות חדשות במתחם סטארט אפים ייעודי, דוגמת מתחם Eureka Park TechZone בוועידת CES  בלאס וגאס.

בכירי מחלקת המחקר של CEA צפויים לחשוף בוועידה בתל אביב מידע ממוקד ועדכני על פרופיל שוק תעשיות האלקטרוניקה העולמי, מגמות חדשות, בעלויות על חברות והערכות לגבי רכישות עתידיות של חברות ומידע רב נוסף. מנכ"ל CES, גארי שפירו, יספק במסיבת העיתונאים שתפתח את האירוע, מידע חדש ומסקרן על השוק הישראלי."

דבר מנכ"ל התערוכה

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • רגע..

  לא הבנתי, התערוכה תתקיים במקום בלאס ןגאס כפי שהיה בעשרות שנים האחרונות, בישראל? האם מדובר באותה התערוכה או תערוכה הזהה בשם אבל לא התערוכה המקורית? אם זו התערוכה המקורית, אז מדוע הם שינו את התאריך והמיקום הקבןע פתאום? תודה לעונים! 🙂

  • לומד ראיית חשבון

   עשרות שנים ???
   אין עדין 20 שנים לCES בלאס-וגאס.

 • לומד ראיית חשבון

  ציטוט:
  "תערוכת האלקטרוניקה הבידורית הגדולה בעולם, ה-CES (ר"ת Consumer Electronics Association)"
  יש בדברים שתי שגיאות מהותיות.
  1 – מדובר בראשי תיבות של Consumer Electronics Show
  2 – זו לא תערובה של אלקטרוניקה "בידורית". התאור הנכון הוא "אלקטרוניקה לצרכנים"

 • להב אבנר

  כל מי שרוצה להירשם הכניסה חינם הרשמו פה
  פה https://www.eventbrite.com/event/7166415943/es2

  • דוד אילן

   היי מה פירטי החברה המארגנת את התערוכה.
   תודה

  • roy

   כבר sold out?
   אוף…

 • בראל

  איך יהיה אפשר להיכנס לשם?

 • עוד חותמת לעולם ה-הייטק הישראלי שנמצא במגמת עליה.

 • מגניב

  איפה נירשמים וכמה תעלה כניסה והאם זה יהיה פתוח לכולם??

 • נועם

  יש אפשרות להיכנס לאירוע?