תערוכת האלקטרוניקה הבידורית הגדולה בעולם, ה-CES  (ר"ת Consumer Electronics Association) המתקיימת מידי חודש ינואר בלאס ווגאס, מגיעה לישראל. הכנס, CES Unveiled Tel Aviv, ייערך ביום שני, ה-7 באוקטובר 2013, במלון הילטון תל אביב ומצטרף לשורת כנסים של CES  בעולם הכולל את  ניו-יורק, לונדון ופאריס.

כנס ה-CES השנתי הוא אחד מהאירועים החשובים כיום בעולם הטכנולוגיה. כל חברות האלקטרוניקה, הגאדג'טים והסלולר הגדולות מציגות את החידושים האחרונים, וחושפות את המוצרים שיגיעו במהלך השנה הקרובה. ישנם מאות מציגים בתערוכה בארה"ב החושפים גם לרוב מוצרים בשלבי האב-טיפוס ומוצרים לתחום האלקטרוניקה הבידורית, טכנולוגיה פורצות דרך, ומגיעים אליה מובילי דעה בתעשיית ההיי טק, וגופי מדיה מגוונים.

התערוכה החלה את דרכה לראשונה בשנת 1967 בניו יורק, עם 17,500 מבקרים ו-100 מציגים. כיום בתערוכה מעל 140,000 מבקרים ומעל 3,000 מציגים.  בין המוצרים שנחשפו לראשונה בתערוכה הם בעיקר טכנולוגיות טלוויזיות רבות כמו הפלאזמה (2001), טלוויזיית תלת מימד (2009), וטלוויזיית רשת (2005). גם  נגן ה-DVD הראשון נחשף שם (1996), כונן ה-Blu-ray הראשון (2003), קונסולת ה-Xbox של מיקרוסופט (2001), טאבלט מוטורולה מבוסס Honeycomb (בשנת 2011) ועוד. (נתונים: ויקיפדיה)

בהודעה נכתב: "בכנס בתל אביב יוצגו לראשונה מחקרים על ענף ההיי טק, מגמות חדשות, Case Studies מסקרנים, וטכנולוגיות חדשות שמשפיעות על חיי היום יום של כולנו. בוועידה בתל אביב סטארט אפים ויזמים טכנולוגיים יציגו טכנולוגיות חדשות במתחם סטארט אפים ייעודי, דוגמת מתחם Eureka Park TechZone בוועידת CES  בלאס וגאס.

בכירי מחלקת המחקר של CEA צפויים לחשוף בוועידה בתל אביב מידע ממוקד ועדכני על פרופיל שוק תעשיות האלקטרוניקה העולמי, מגמות חדשות, בעלויות על חברות והערכות לגבי רכישות עתידיות של חברות ומידע רב נוסף. מנכ"ל CES, גארי שפירו, יספק במסיבת העיתונאים שתפתח את האירוע, מידע חדש ומסקרן על השוק הישראלי."

דבר מנכ"ל התערוכה