במסיבת העיתונאים של SHARP העולמית שהתקיימה השבוע בכנס  CES בלאס וגאס, הציגה חברת SHARP לראשונה את טכנולוגיית ה- Free Form Display המהווה את הטכנולוגיה החדשה של החברה להצגת מסכים בצורות שונות עם קימורים, שבאה למעשה להחליף את מסכי התצוגה ברכב, קונסולות משחקים ניידות, טלפונים ועוד.

במהלך ההצגה חשפה החברה כי היא מעוניינת לייצר שיתופי פעולה עם יצרני רכב מובילים לטובת שילוב הטכנולוגיה החדשה בכלי הרכב בתצורת לוח שעונים חדש, כחלופה למראה האחורית של הרכב ועוד, כאשר רמזה כי יש גם בכוונותיה לשלב את ה-  Android TV בסדרת המסכים שלה.

מעבר ל- 4K

דבר מעניין נוסף שהוצג במסיבת העיתונאים היה מסך 80" בטכנולוגיית  קוואטרום המהווה את המסך הראשון של החברה אשר משלב את הטכנולוגיה של פיקסל נוסף לצבע מעל פאנל 4K, בעל Local Dimming ומדידות אשר עולות על כל הסטנדרטים המקובלים כיום בתעשייה, לדבריהם. כמו כן, סיפרו נציגי החברה כי מכיוון שמדובר בפאנל 4K המסך משמש כמעבר ל- 4K למרות כי התצוגה בו קרובה למסך 8K מבחינת הרזולוציה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.