גב קמור בעל צורת פרמידה.

יומיים לפני פתיחת תערוכת CES, עולות שמועות נוספות אודות המפרט של מכשיר הדגל הבא של HTC שקיבל את שם הקוד 'אם-7' (M7) אשר נמצא כבר נמצא בתהליכי בדיקה אצל אחת ממפעילות הסלולר הגדולות בארה"ב ומכירת המכשיר תחל ברבעון הראשון של 2013.

מסך וממשק נקי יותר

גב קמור בעל צורת פרמידה.

נראה כי לקראת תערוכת CES, רב-סרן שמועתי עובד שעות נוספות – לאחר שנחשפו, לכאורה, תמונות ראשונות של  ה'גלקסי אס 4' וה'אקספריה איקס' (Xperia X) מגיע תורו של מכשיר הדגל של HTC לשנת 2013. מקור מסר לבלוג HTC Source כי המכשיר כבר נמצא בבדיקה אצל מפעילת הסלולר ספרינט (Sprint) וכי בניגוד לשמועות הקודמות, אם-7 לא ייוצר כולו מאלומיניום אלא החברה תמשיך להשתמש בפוליקברונט בעל גב הפרמידה שהוצג עם מכשירי ה'ווינדוס-פון 8 איקס' וה'באטרפליי', המקור טוען כי העיצוב יהיה דומה לזה של מכשיר הבאטרפליי למעט ההדגשות האדומות ולמעשה מזכיר את מכשיר ה'איבו' שנמכר אצל המפעילה רק דק יותר.

מפרט המכשיר כיאה למכשיר דגל של שנת 2013 כולל מסך בגודל 4.7-אינצ' בעל רזולוציה של 1080P, מעבד מרובע ליבה, 2GB זיכרון RAM וזיכרון פנימי בנפח 32GB ללא אפשרות להרחבת זיכרון. המכשיר מריץ את אנדרואיד בגרסה 4.1.2 אשר כוללת גרסה חדשה של מעטפת המותאמת אישית של החברה, שכנראה תקרא 'סנס 5.0', עבור הגרסה החדשה של המעטפת עבר מסך הנעילה, מסך הבית והיישומים הנלווים עבר מתיחת פנים שמקנה להם מראה "פשוט ונקי" יותר, לדברי המקור. על-פי תמונות שהודלפו ניתן לראות כי בחברה מכוונים לעיצוב שטוח ומרובע יותר שנראה כמו הפרשנות של HTC לממשק ה'הולו' המהווה את השפה העיצובית החדשה של אנדרואיד.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • נתנת

  היה לי ONE S ולא אהבתי.. הכי טוב נקסוס

 • "כולל מסך בגודל 4.7-אינצ' בעל רזולוציה של 1080P"
  אתם בטוחים, 4.7 אינץ 1080p?

  • יובל -_-

   זה יכול להיות.
   זה שכולם שמים 1080P רק ב5" אינץ' לא אומר שאפשר לשים את זה במסכים קטנים יותר,רק שהטכנולוגיה יותר יקרה

  • בטוחים – לא.
   מדובר בשמועה. יכול להיות ש-HTC גם תשיק מכשיר בעל מסך 5.2-אינצ'.

 • pvc

  אז למה הם הוציאו את הbutterfly? טוב שלא קניתי אותו….טלפון שעומד בצל של מכשיר דגל מקבל תמיכה נמוכה וגרועה ביותר! חוויתי את זה מהמעבר מGS2 שהייתה לו קהילה ענקית לOne S בעל קהילה דלה מאוד

  • הבאטרפליי יצא רק ביפן ובארה"ב (תחת השם Droid DNA, ברשת ווריזון שלא קיבלה מקביל למכשיר ה-One של החברה).

   באופן אישי אני דווקא הייתי מעדיף את הבאטרפליי בגלל גודל המסך.

   • pvc

    שי הbutterfly ייצא בגרסה גלובלית….אתה מדבר על D.DNA ועל Butterfly J