סרגון נטוורקס (נאסד"ק, תל-אביב: CRNT), המומחית מספר אחת בשוק ה- Backhaul האלחוטי, מכריזה היום כי Bandwidth-PEG האמריקנית תפרוס את פתרון ה- FibeAir IP-20C של סרגון ברשתות שהיא מתקינה ברחבי ארה"ב. PEG בונה ומתפעלת רשתות backhaul LTE/G4 עבור חברות טלקום אמריקניות מובילות. אלו ההזמנות הראשונות של מערכת ה- FibeAir IP-20C שהושקה בסוף שנת 2012 ומתבססת על טכנולוגיית הליבה הכפולה של סרגון.

מערכת ה- FibeAir IP-20C מאפשרת תקשורת אלחוטית בקצבים של עד 2 גיגה-ביט בשנייה. זהו הרדיו-מיקרוגל היחיד המאפשר תעבורת נתונים בקצבים מהירים הדומים לאלו של סיבים אופטיים, וגבוהים פי ארבעה בהשוואה למערכות מתחרות. הפיתוחים הטכנולוגיים הממומשים במוצר, מאפשרים להפחית את עלויות הפריסה והתפעול של רשתות תקשורת מתקדמות. מסרגון נמסר כי המערכת תותקן על מנת להשלים את רשת הסיבים רחבת הידיים של PEG, כאשר בשלב הראשון ייפרסו עשרות מערכות FibeAir IP-20C באתרים שונים ברחבי ארה"ב.

"קבלת ההזמנה הראשונה ל- FibeAir IP-20C, שבועות ספורים לאחר שהושק, מעידה על טבעו המהפכני של המוצר," אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "יש חשיבות גדולה לכך שההזמנות מגיעות מחברה מצליחה וחדשנית כמוPEG , שמעורבת בהתקנות רבות של רשתות תקשורת מהדור הרביעי. זוהי עדות נוספת לכך ש- FibeAir IP-20C עתיד לחולל שינוי בעולם ה- backhaul וה- fronthaul. אנו מאמינים כי ביחד עם שלל פתרונות הדור הבא שלנו, עליהם אנו שוקדים בימים אלה, נוכל להמשיך להגדיל את הפער הטכנולוגי מהמתחרים ולהרחיב את נתח השוק העולמי שלנו."

"המעבר לרשתות 4G/LTE בצפון אמריקה יוצר צורך גובר והולך לקיבולת רשת גבוהה יותר," אמר כריסטופר פיקארד, סמנכ"ל טכנולוגיות ב- PEG. "הפתרון של סרגון מאפשר לנו לספק ללקוחותינו פתרונות backhaul בקצבים גבוהים, המתאימים לצרכים ההולכים וגוברים של מפעילי הסלולר. פתרון זה אף יסייע לנו לשמור על היתרון התחרותי שלנו."

PEG בונה ומתאימה רשתות backhaul לצרכים הספציפיים של חברות הסלולר המובילות בארה"ב תוך התמקדות בערים בינוניות ואזורים כפריים. PEG זוכה באמון לקוחותיה, הודות לעמידה קפדנית בזמנים ובהסכמי רמת שירות (SLA) מחמירים ומתן קישוריות רציפה, בפס רחב, מקצה לקצה.

FibeAir IP-20Cמבית סרגון, נועד לאפשר למפעילות רשתות סלולריות מהדור הרביעי תכנון רשת יעיל לטווח ארוך. FibeAir IP-20C הוא הרדיו-מיקרוגל היחיד המאפשר תעבורת נתונים בקצבים מהירים הדומים לאלו של סיבים אופטיים, באמצעות קופסה בודדת וקומפקטית. יעילות זו מתאפשרת בזכות טכנולוגיית הליבה הכפולה פורצת הדרך של סרגון. טכנולוגיה זו מציבה רף חדש לניצול יעיל של תדרי תקשורת וקיבולת של שני גיגה-ביטים על-גבי ערוץ תדר בודד – קיבולת הגדולה פי ארבע בהשוואה למוצרים מתחרים.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.