בין אם אתם מנויים על שירותי הטלוויזיה בכבלים של הוט (Hot), על שירות הטלוויזיה בלווין של יס (yes) ואף על השידורים הדיגיטליים של עידן+, ודאי תמצאו עניין בשירות החדש שהשיקה הבוקר, יום שני, סלקום. החברה הודיעה כי תחל לספק שירותי טלוויזיה מבוססי אינטרנט באמצעות ממיר ייעודי שיאפשר למנויים ליהנות ממגוון ערוצי תוכן, ביניהם הערוצים הבסיסיים המסופקים באמצעות שירות עידן+ ובתוספת שירות VOD. מחירו של השירות יעמוד על 99 ש"ח לחודש, מבלי חיוב על הממיר, ובחודשים הראשונים של השירות , יינתן גם פטור מתשלום על ההתקנה.

השירות 'מתלבש' על קו האינטרנט של הלקוח ודורש רוחב פס של 10 מגה-ביט לממיר. הממיר מכונה 'ממיר היברידי' והוא מסוגל לקלוט את שידורי עידן+ (ערוץ 10, ערוץ 22, ערוץ 23, ערוץ 33, הערוץ הראשון ועוד) וכן את שידורי האינטרנט של סלקום הכוללים שידורי ספורט חיים, שירות VOD לסדרות ולסרטים מהארץ ומהעולם, חלקם הגדול באיכות HD. עוד ניתן לצפות בשירותים אינטרנטיים כדוגמת YouTube, תכנים מאתרי תוכן מובילים ועוד. כמו בממירים אחרים ניתן לקרוא תקצירים עבור התכנית בה צופים. לאלה מתווספות המלצות תוכן וחיבור לרשתות החברתיות. הממיר משמש כממיר מקליט, הוא כולל סטרימר מובנה ושלט חכם עם מקלדת QWERTY מלאה.

אמש, ביום ראשון, העלתה החברה לחנויות האפליקציות של גוגל (Google Play) ושל אפל (AppStore) את האפליקציה הטלוויזיונית שלה המתאימה לטלפונים חכמים ולטאבלטים, שם נחשפו לראשונה התכנים אותם תשדר סלקום במסגרת השירות, והם אינם מביישים שירותי טלוויזיה אחרים. באמצעות השירות ניתן להתחיל צפייה בהתקן אחד ולהמשיך מאותה הנקודה בהתקן אחר.

עוד בנושא: בדקנו: סלקום tv, האלטרנטיבה לטלוויזיה הרב-ערוצית

המהלך, שהוא תוצאה של שינוי רגולטורי שהוביל שר התקשורת לשעבר, גלעד ארדן, מגביר את התחרות בשוק הטלוויזיה בישראל, שוק שנשלט על ידי Hot ו-yes. "רק תחרות אמיתית תוזיל את המחירים ותשפר את השירות", אמר ארדן. "אני מקווה ומאמין שיצטרפו שחקנים נוספים שייקלו על כיסו וליבו של הצרכן הישראלי".

לקראת אירוע ההשקה הציגה סלקום נתונים רבים על הרגלי הצפייה בישראל ועד כמה המחיר שאנו משלמים עבור שירותי הטלוויזיה מוגזמים, לטענתה. "למדנו את השוק", ציין עמי אראל, יו"ר סלקום. "בהתבסס על עבודת לימוד יסודית בשנים האחרונות, בנינו חבילת צפייה שאין לה אח ורע בשוק הישראלי".

סלקום תציע את כל השירותים: שירות עידן+, VOD לסדרות ולסרטים, שירות המוזיקה 'ווליום' וגישה לתכני אינטרנט מותאמים בתשלום חודשי קבוע, ללא הגבלה וללא תוספת מחיר עבור הממיר. תוספת המחיר היחידה שתשלמו היא עבור צריכת תוכן מבוגרים ו/או התקנה על ידי טכנאי מורשה. לשירות ניתן להצטרף החל מהיום, בכל נקודות המכירה: במרכזי השירות, במוקדים הטלפוניים, ברשת דינמיקה ובאתר האינטרנט של השירות.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.