אפלקציית סלקום TV מגיע אל ה-Apple TV

סלקום הכריזה היום על שיתוף פעולה עם אפל (Apple) במסגרתו תושק אפליקציית סלקום TV, שירות הטלוויזיה על-גבי הרשת של החברה, עבור Apple TV.

עד כה לקוחות סלקום היו יכולים לצפות בשירותי הטלוויזיה של החברה באמצעות שימוש בממיר ייעודי או אפליקציית סלקום TV אשר מיועדת לטלפון, לטאבלט או לטלוויזיות חכמות של LG אשר מריצות את מערכת ההפעלה webOS. היום החברה הכריזה כי האפליקציה תהיה זמינה גם עבור פלטפורמת Apple TV. "סלקום ממשיכה להעמיק את בשורת הצפייה בטלוויזיה ומשיקה היום את שירות הטלוויזיה העשיר והאיכותי גם ללא ממיר ה-TV", אמר ניר שטרן מנכ"ל סלקום. "השיתוף עם אפל מאפשר ליהנות מהתוכן של סלקום TV לצד התוכן הרחב והיכולות המתקדמות והמשודרגות של Apple TV – ללא תוספת תשלום".

כחלק משיתוף הפעולה עם אפל מציעה החברה ללקוחות חדשים לרכוש מכשיר Apple TV 4 ולקבלו בחינם במנגנון חיוב/זיכוי. המבצע מיועד ללקוחות חדשים אשר יצטרפו למסלול בעלות של 99 שקל, ממנו תזוכה עלות מכשיר ה-Apple TV בסך 30 שקלים ל-36 חודשים.

ל-Apple TV יתרונות על פני הממיר הרגיל של החברה שכן הוא מציע גישה לא רק לתכני סלקום TV אלא גם ל-AppStore, חנות האפליקציות של אפל, וכן גישה לספקי תוכן נוספים כמו נטפליקס (NetFlix), יוטיוב (YouTube) ועוד.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • Mans

  יש תקלה חמורה עם אפליקציה של סלקום TV – היא זמינה רק ב-AppStore הישראלי בלבד, כלומר, אם אתם משתמשים בחנות האמריקאית – לא תוכלו להוריד את האפליקציה של Сellcom.
  האם צפויה להיות גרסא גם עבור Android TV?

 • לפי הנציגים שלהם השירות יהיה זמין ביום חמישי…

 • רון וייצמן

  כבר עדיף נטפליקס

 • Asd

  ב webOS לפי מה שהבנתי אי אפשר לצפות בערוצים של סלקום tv. הם מתישהו יתקנו את זה?

  • Mans

   ספק שהם ייתקנו בקרוב. לשירות של סלקום יש פוטנציאל אדיר, אבל האפליקציה ממש גרועה ומסורבלת. ובכלל מוזר שהם לא הוציאו אפליקצייה שלהם לכל הפלטפורמות שיש כיום.
   בקיצור, תקנו עדיף נופליקס ועידן פלוס.

   • מרדכי

    האפליקציה כיום נתמכת ב android 4.0 ומעלה ios 7 ומעלה TvOS 10.2
    ו webOS (של lg)