חברת סלקום הודיעה היום על השקת חבילת טריפל הכוללת טלפון ביתי, טלוויזיה, תשתית וספק אינטרנט במחיר של 149 שקל לחודש – כמחצית מעלות חבילה דומה אצל HOT (שאינה כוללת ספק אינטרנט).

הטריפל של סלקום יכלול את שירות הטלוויזיה החדש שלה, הסלקום tv, שבמקביל הודיעה גם על הרחבת היצע הערוצים בתחומים שונים לצד הגדלת היצע תוכן ה-VOD. חבילת השיחות תכלול שיחות ללא הגבלה לקווים נייחים וניידים ואינטרנט הכולל ספק ותשתית עד למהירות של 40 מגה-ביט לשנייה. בסיום השנה הראשונה, מחיר החבילה יעלה ל-169 שקל לחודש.

ניר שטרן, מנכ”ל סלקום אמר באירוע: “אחרי ההצלחה הגדולה של סלקום tv, בשוק טלוויזיה שנשלט על ידי דואופול במשך שנים, אנחנו מביאים את בשורת המחיר גם לשוק התקשורת הקווית. הצרכן הישראלי ייהנה סוף סוף מתחרות גם בשוק זה – ויוכל לחסוך 3500 שקלים בשנה על שירותי התקשורת שהוא צורך".

עוד הודיעה סלקום כי מאז השקת סלקום tv בתחילת השנה, הצטרפו לשירות כ-30 אלף לקוחות וכי 36 אחוז מהם הגיעו מהוט ו-34 אחוז מחברת יס. בעקבות הרפורמה בשוק הסיטונאי, סלקום יכולה כעת להציע גם שירותי אינטרנט וספק משולב בשימוש של תשתיות בזק, זאת לצד שירותי טלפון קווי מבוסס תקשורת אינטרנט (IP) אותם היא מציעה זה מספר שנים.

חבילת הטריפל החדשה תוצע בשבועות הקרובים.

>> בדקנו: סלקום tv, האלטרנטיבה לטלוויזיה הרב-ערוצית

 • מירי

  חייבת לשתף שזה פשוט נורא. סגרתי עסקה לפני חודש. רק לפני שבוע באו להתקין וכל הזמן נתקע ועדיין לא ניידו לי טלפון…בקיצור שרות גרוע כל שיחה בטלפון לשרות זו המתנה של חצי שעה לפחות אם לא מנתקים בסוף….סיוט!!!!!

 • Asher Shmueli

  לא מבין למה משווים את זה להוט ויס,,זה אפילו לא דומה,,מבחן תוכן,איכות צפיה,והכל,,לגבי המחיר זאת טעות,,בהוט ויס אתם מקבלים לפחות שלושה ממירים,,תעשו חשבון כמה יעלה לכם שלושה בסלקום,,לי יש ארבעה ממירים דיגיטלים,שניים מהם מקליטים,כל הערוצים פתוחים,אינטרנט טלפון וכו׳,ב289 שח,כש ארבעה חודשים ראשונים 219 שח,,נראה את סלקום נותנים לי כזה דיל

 • Avi Ashkenazi

  לשלם 100 שקל לעידן+?

  • רון וייצמן

   זה ממש לא עידן+.. זה עם ערוצים של סלקום שנוספים לאט לאט ועם VOD גדול שכולל סרטים וסדרות חינם.

 • רון וייצמן

  מהירות הורדה 40 מגה, מהירות העלאה 3 מגה. תשתית בזק, ספק נטויז׳יין

  • Avi Ashkenazi

   לא נוגע

 • ofiki100

  אני לא יודע אבל לא הייתי מצפה להרבה…

 • עמית

  מה מהירות העלאה?