מערכות התקשורת לאופנוענים של המותג העולמי המצליח scala rider מוכרות היטב בארץ וברחבי העולם. בימים אלה מצטרפת למותג מוביל זה, סדרת מוצרים חדישה ומתקדמת ה – Q Line scala rider®. כמיטב המסורת בקארדו סיסטמס, הושקע זמן רב ומשאבים בפיתוח טכנולוגיות מהמתקדמות בתחום וכן בעיצוב אווירודינמי הממוקד כתמיד בצרכי השטח של רוכבי האופנועים: נוח ובטוח לשימוש.

סדרת ה – Q כוללת:
Q1 – מערכת תקשורת בין רוכב לנוסע מורכב
Q3 – מערכת תקשורת אינטרקום בין רוכב לרוכב עד 4 רוכבים ולטווח המרשים של עד 1 ק"מ

הסדרה משיקה טכנולוגיה חדשנית המבטיחה לשדרג כל רכיבה עם מורכבים:
ה – Music Sharing – כעת השותפים לדרך יכולים להקשיב לאותה המוזיקה בחיבור לסמארטפון (A2DP) או לנגן MP3.
בנוסף כוללת הסדרה חידושים פורצי דרך נוספים: שני ערוצי בלוטות'-מאפשרים חיבור ל-2 טלפונים סלולאריים ובמקביל חיבור ל- GPS ול –MP3 דרך הסמארטפון או באמצעות כבל, רדיו FM מובנה עם RDS וכן מיקרופון היברידי או לחילופין אפשרות חיבור למיקרופון חוטי הכלול גם הוא במארז. כל זאת בהתאמה מושלמת לכמעט כל סוגי הקסדות.

התכונות החדשות מצטרפות למגוון התכונות הייחודיות למערכות התקשורת של סקאלה ריידר:
Click-to-Link תקשורת אינטרקום אקראית עם משתמשי סקאלה ריידר נוספים בסביבה, שימוש בפקודות קוליות – שליטה קולית לקבלת שיחות אינטרקום ומהנייד, אוזניות דקות הניתנות כעת גם להחלפה, אטימות למים ולאבק (IP67) ואיכות שמע מצוינת.

בימים אלה מושקת הסדרה ברחבי העולם וקוצרת הצלחה רבה. אברהם גלזרמן מנכ"ל קארדו סיסטמס: "אין לנו ספק כי העיצוב החדשני והאלגנטי של מוצרי סדרת ה-Q יחד עם התכונות החדישות והשימושיות במיוחד עימם הם מגיעים, יבטיחו את המשך דרכה של חברת קארדו בהובלת טרנדים עולמיים".

מחירים:
scala rider Q1 –ב-890 ₪
scala rider Q1 TeamSet כולל שתי יחידות משויכות זו לזו – 1590 ₪.
scala rider Q3 – ב-1190 ₪ .
scala rider MultiSet Q3 – כולל שתי יחידות משויכות זו לזו, מספקות תקשורת אינטרקום בין 4 רוכבי אופנועים לטווח מירבי של עד 1 ק"מ – 1990 ₪
כל המחירים כוללים מע"מ.

 

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.