כששוק המקרנים הניידים צובר תאוצה, Canon מציגה מקרן נייד וקל משקל בעל חומרה מתקדמת ביחס למקרנים הקיימים בשוק נכון להיום. מדובר במקרן מדגם LE-5W הפועל בטכנולוגיית ה-3LED של Canon אשר נוצרה על מנת לוודא שהתמונות שצילמו הצרכנים באמצעות מצלמת Canon יוצגו בצבעים הטבעיים והתוססים ביותר, עם תיקוני תאורה מתאימים. כמובן שהמקרן אינו מהווה מצלמה בפני עצמו, ו-Canon ניסתה להפוך אותו לנייד ככל הניתן. במידות של 24.7×19.3 ס"מ ומשקל של 1.5 ק"ג הוא מאפשר לשאת את המקרן בקלות לכל מקום.

המקרן מסוגל לעבוד עם מכשירים רבים בזכות כניסות רבות בחלקו האחורי. בין הכניסות השונות במקרן נוכל למצוא חיבור USB, סורק כרטיסי SD, חיבור מיקרו USB וכמובן, חיבור למחשב האישי. מלבד לחיבורי ה-USB וחיבור ה-HDMI המצוי גם הוא באחורי המקרן, הוא כולל גם זיכרון מובנה של 1.5 ג'יגה בייט. המקרן מאפשר להקרין תמונה גדולה למדי במקומות קטנים יחסית, ובזכות טכנולוגיית ה-3LED, התמונות יוקרנו באיכות מיטבית, אשר גבוה בהרבה מהסטנדרטים של רוב המקרנים הניידים בשוק כיום. הרזולוציה הטבעית של המקרן הנייד היא (WXGA (1280 x 800, והוא כולל מספר מצבים לשימושים שונים: מצב מצגות, שמבצע התאמה כללית לצבעים המוצגים על מסכי מחשב, מצב רגיל – שמטרתו היא לבצע הקרנה בחדר עם תנאי תאורה שאינם אופטימליים, מצב ייחודי לצפייה בסרטים ואפשרות להכנת מצב מותאם אישית.

Canon LE-5W  back

לא מקרן רגיל
בעוד שרוב המקרנים בשוק הביתי נעים היום ברזולוציות נמוכות ומשקל כבד, המקרן הנייד של Canon מספק איכות תמונה מיטבית במשקל נמוך, . המקרן כאמור מגיע עם מצבים שונים שיאפשרו לצפות איתו בסרטים או להקרין מצגות עסקיות בכל מקום וכן מגיע עם תמיכה מובנית בקבצי PDF וקבצי Office שונים, כך שנית להסובב עם דיסק און קי והקבצים הרצויים, ולהציג מצגות ללא בעיה.
המקרן כולל זוג רמקולים מובנים עם הספק של 2.5 וואטויציאה מותאמת לרמקולים אחרים, . המקרן כולל תמיכה מובנית במגוון רחב של פורמטים, בהם ניתן למנות פורמטים כמו: H.264, WMV, MJPEG, MPEG1/2/4 ומספר פורמטים שמאפיינים קבצי אודיו, בהם: MP3, WMA, AAC, OGG ו-WAV כמובן. מחירו של המקרן החדש יעמוד על כ-800 דולרים בארה"ב.