רבים ממכם שנכנסו לחנות גוגל (Google) מישראל גילו כי לא רק שלא ניתן לצפות במוצרים שבה, אלא גוגל אף חוסמת את הגישה אליה. מעכשיו זה הולך להשתנות, שכן החברה פתחה את Google Store לכולם ותוכלו אפילו לרכוש ממנה מוצרים.

בכניסה לחנות של גוגל store.google.com מוצגת לנו מעתה כל דגלי המדינות בהן היא פעילה ונוכל לבחור ולהיכנס לכל חנות בנפרד. משם נוכל לסייר במוצרים השונים כמו מכשירי Pixel, השעונים החכמים, מוצרי הבית החכם שלה כמו Google Home או Google WiFi, מזרים המדיה Chromecast, טאבלטים, ניידי Chromebook, אביזרים ועוד.

מוכרת לכם ההודעה? צילום מסך: androidpolice.com

אבל זה לא הכל, כי כעת ניתן גם לרכוש כל אחד מהמוצרים ולשלוח לכתובת מקומית. כך לדוגמה, נוכל להזמין מוצר ולשלוח לכתובת של חבר הגר בארה"ב או לייבא את המוצר דרך חברות שילוח בינלאומיות. המחירים המוצגים באתר הם לפני עלויות מס מקומי, אם יש כאלה, וכן יש לקחת בחשבון גם עלויות משלוח.

כך לראשונה, גוגל מאפשרת הזמנת מוצרים מכל מקום בעולם, דבר שמאיתנו הישראלים דרש לעבוד דרך שירותי VPN או לבקש מחבר הגר באותה המדינה. זה אמנם עדיין לא כמו חנות גוגל ישראלית, אבל אנחנו בדרך לשם.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • CoolR2

  תגידו למה אין בישראל חנות מיקרוסופט רשמית?? אין איפה להתנסות עם מוצרי החומרה שלהם..

 • Coverptech

  מצטער לצנן את ההתלהבות – אנחנו לא בדרך לחנות גוגל ישראלית. שום שירות מדיה שלה עוד לא זמין פה בכלל.

  • דן

   אני משתמש ב google play music ויש המון אמנים ישראלים אתה בטוח שהשירות לא נפתח בארץ?

   • Coverptech

    אתה כנראה משתמש בו עם יוזר אמריקאי שפתחת בעבר. השירות לא זמין בארץ, האומנים זמינים בשירות (כמו שהם זמינים בספוטיפיי, נגיד).

 • רון וייצמן

  אפשר לקבל כתובת אמריקאית מ buy2usa. UShops

  • Shalom Yossef

   זו אותה חברה

 • Somebody

  הגיע הזמן