במסגרת המבצע, כל רוכש Nokia Lumia מהדגמים שבמבצע: 1020 / 1320 /1520 / 625 יקבל שובר מתנה בסך 120 ש"ח להורדת משחקים ואפליקציות מחנות האפליקציות PhoneWindows ובנוסף גם 5-9 משחקים  איכותיים  של ענקית הגיימינג  GAMELOFT  בחינם! בין המשחקים של GAMELOFT  מספר משחקים מבוקשים וזוכי פרסים: ASPHALT8 משחק המרוצים עתיר הפרסים, DUNGEON HUNTER4  לחובבי משחקי התפקידים ומשחק השנה וגם אפליקציית השנה "2DISPICABLE ME".

לדברי אופירה אבישי, מנהלת אגף השיווק ביורוקום נציגת Nokia בישראל: "בעולם וגם בישראל חל  גידול משמעותי בקרב משתמשי Windows phone ובביקושים  למשחקים ותוכן בידורי ברמה גבוהה. מסכי ה – HD ברוב דגמי הלומיה וכן המעבדים המצויינים והמהירים מאפשרים למשתמשי  Nokia Lumia חוויית משחקים אופטימלית ומרתקת באופן מיוחד. אני שמחה שכעת גם לצרכן הישראלי יש הזדמנות במסגרת המבצע העולמי לקבל הטבה המאפשרת הורדה בחינם של אפליקציות ומשחקים מהאיכותיים והנחשקים ביותר בעולם. זו בהחלט עוד סיבה מצויינת לרכוש עכשיו סמארטפון מסדרת Nokia Lumia."

כיצד מקבלים את ההטבה?

על מנת לממש את המבצע רוכש Nokia Lumia יוריד מחנות האפליקציות את אפליקציית המבצע הנקראת: "שובר מתנה" באמצעותה הוא יקבל את קוד המבצע האישי שלו. את הקוד יש לשמור ביישום ה-"ארנק" ואז יהיה ניתן להתחיל לבצע "רכישות" בעזרת שובר המתנה ולממש את ההטבה הייחודית לרוכשי Nokia Lumia.

המבצע מתקיים מה- 1 במאי ועד ה- 30 ביוני בלבד

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.