באג, יבואנית מוצרי מייזו (Meizu) בישראל, הודיעה לפני שעה קלה על השקה מוקדמת של m3 Note. מדובר, כזכור, במכשיר ההמשך ל-m1 Note ו-m2 Note שהפתיע לטובה בשוק המקומי. כמו קודמיו יימכר המכשיר החדש, שהוכרז לפני חודש וחצי, במחיר בסיסי של 999 ש"ח.

m3 Note מיוצר כגוף אלומיניום שאינו אחוד המזכיר בצורתו החיצונית מכשירים מובילים בתחום, ובמיוחד את שני המכשירים הקודמים בסדרה. המסך הוא בגודל 5.5 אינץ', והוא מציע ברזולוציית 1920×1080 בדיוק כמו שני קודמיו. השיפור העיקרי נמצא תחת מכסה המנוע בדמות המערכת על שבב מתומנת הליבות Helio P10 של מדיה-טק (MediaTek) יחד עם המאיץ הגרפי Mali T860. המכשיר מגיע עם יחד עם 2 או 3 ג'יגה זיכרון עבודה, בהתאם לנפח זיכרון האחסון שלו – 16 או 32 ג'יגה-בייט בהתאמה. כמו כן, ניתן להגדיל את נפח האחסון עד לקיבולת של 128 ג'יגה בעזרת כרטיס זיכרון סטנדרטי.

בגזרת הצילום ניתן למצוא מצלמה ראשית ברזולוציית 13 מגה-פיקסל שכוללת את טכנולוגיית TrueBright IPS יחד עם מיקוד אוטומטי שלטענת החברה יבטיחו צילומים מעולים גם בתנאי תאורה ירודים וחשוכים במיוחד. בנוסף כולל המכשיר חיישן טביעת אצבע וסוללת ענק בקיבולת 4,100 מילי-אמפר/שעה וכן תמיכה בשני כרטיסי סים.

המכשיר, כאמור, יהיה זמין למכירה מוקדמת החל ממחר (יום ב') באתר באג במחיר של 999 ש"ח לדגם עם ה-16 ג'יגה בייט זיכרון אחסון. הרוכשים הראשונים יתחילו לקבל את המכשיר כשבוע לאחר מכן, ב-22.5. לפי שעה ניתן יהיה להזמין אך ורק את דגם ה-16 ג'יגה, אך באג מבטיחה שדגמים נוספים ינחתו בקרוב.