אקסטרימר (Xtreamer), החברה הקוריאנית שמביאה לנו סמארטפונים בעלי תגי מחיר נמוך, משיקה השבוע בישראל את ה- Ban-G, סמארטפון חדש בעל תצוגת 5.7 אינץ' ותמיכה בסים כפול. תחת הסיסמה "כי הגודל כן משנה" מציגה Xtreamer מוצר המיועד להתחרות עם מוצר מוביל של השכנה מקוריאה – הסמסונג גלקסי נוט 2 (Note II).

כאמור, ה – Ban-G (באן-ג'י) מציג את תוכנו לעולם בעזרת 5.7 אינצ'ים של תצוגת HD. התצוגה, בעלת הרזולוציה של 1280X720, מתבססת על כרטיס גרפי PowerVRTM SGX Series5 התומך בתלת מימד.

בגב המכשיר ניצבת מצלמת HD ברזולוציה של 13 מגה פיקסל. בחזיתו ישנה מצלמה קדמית בעלת שני מגה פיקסלים היודעים להפוך לשלושה בעזרת פתרון תוכנתי (אינטרפולציה). בקרבו מותקן מעבד בעל 4 ליבותMTK MT6589 בתדר 1.2 GHz מסוג ARM Cortex A7, זיכרון RAM של 1GB ונפח איחסון פנימי של 16 ג'יגה בייט, אליו מתווסף חריץ הרחבת זיכרון המאפשר כניסה של כרטיס MicroSD עד 32GB. מערכת ההפעלה המגיעה עם המכשיר היא אנדרואיד 4.2.1, וכפי שנהגה Xtreamer בעבר היא תאפשר גישה חופשית לריקוברי ולרוט, שני מרכיבים במערכת ההפעלה המקלים על צריבה עתידית של רומים שונים לאנדרואיד.

לצד כרטיס הסים הכפול ממוקמת סוללה עוצמתית של mAh2,700, כיאה למכשיר גדול מימדים מסוג זה.

Xtreamer הינה חברה קוראנית המוכרת בישראל זה מספר שנים בעיקר בזכות מזרימי המדיה הנפוצים שהיא משווקת. בשנים האחרונות הוסיפה לקו המוצרים שלה סמארטפונים במחירים זולים מתוך הבנה כי חלק מן הלקוחות לא מוכנים להוציא עבור סמארטפון מחירים כה יקרים.

Ban-G החל להימכר ברשת "באג", הנציגה הרשמית של Xtreamer בישראל, תחת תג מחיר של 1,499 ש"ח. המכירה עדיין בגדר "הזמנה מוקדמת" ומשערים כי המכשירים הראשונים עומדים לנחות בישראל בשבוע הראשון של אוגוסט.

 

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.