אוזניות The Headphones של Bragi

יצרנית האוזניות בראגי (Bragi) הכריזה על אוזניות אלחוטיות חדשות מתוצרתה. מדובר בגירסה חדשה ומוזלת של אוזניות The Dash שלה, שמחירן יעמוד על 149 דולר במקום 299 דולר, מחיר הגירסה המלאה.

מדובר על אוזניות אלחוטיות In Ear, אשר לא מחוברות ביניהן בכבל ונכנסות ישר לתושבת האוזן. כמו אחותיהן הקודמות הן מתחברות לטלפון באמצעות קישוריות בלוטות'. אבל ב-The Headphone אין זיכרון אחסון כמו ב-The Dash. הבדלים נוספים הם כפתורים פיזיים במקום משטח נגיעה, ויתור על חיישני תנועה וקצב לב, ואפילו תיק נשיאה פשוט שלא משמש כמטען. אבל, חיי הסוללה שלהן ארוכים יותר ועומדים על 6 שעות שימוש. בנוסף מבטיחה בראגי כי חיבור הבלוטות' שלהן חזק יותר משל המקור.

The Headphone זמינות לרכישה בהזמנה מוקדמת דרך אתר החברה, תמורת 119 דולר במכירה מוקדמת. המחיר יוקפוץ ל-149 דולר כשייצאו האוזניות לשוק במהלך חודש נובמבר.

בארגי אף יצאה בקמפיין פרסומי חדש שמבהיר מה היתרונות של האוזניות שלה לגבי ה-Airpods של אפל (Apple), ביניהן חיי סוללה ארוכים יותר, גדלים שונים לאוזניות ומחיר זול יותר.

bragi-1

במקביל הוציאה בראגי עדכון תוכנה לאוזניות The Dash, גירסה 2.1, אשר מבטיחה מדידה טובה יותר של קצב הלב ושיפורים בחיבור הבלוטות'. בנוסף הודיעה בראגי על שיתוף פעולה חדש עם IBM לפיתוח אוזניות חדשות שיתמשו בטכנולוגיית Watson של החברה, וכך יאפשרו תקשורת טובה יותר בין אנשים ודרך אלחוטית לתקשר בצוותים במקומות עבודה.