תשלום דיגיטלי בשעון חכם

האפשרות לשלם באמצעות הטלפון בקופה עוד לא הפכה לסטנדרט תשלום דיגיטלי, אבל עכשיו יש פתרון שיכול לחסוך גם את הפעולה הפשוטה הזו. הכירו את bPay Loop, רצועה קטנה המותאמת לשעונים חכמים ורצועות כושר ומוסיפה יכולת של תשלום סלולרי ישירות מפרק כף היד, ללא יצירת כל מגע.

ברקליס (Barclays), הבנק השלישי בגודלו בעולם, שכבר הציג מוצר דומה המיועד לשעוני Apple Watch, השיק כעת את המוצר גם לאנדרואיד. מדובר בשבב סיליקון זעיר בגודל 22 מ”מ המתלבש על רצועת השעון החכם ומוסיף תמיכה במספר רב של מוצרים חכמים.

באמצעות bPay Loop, הנמכר במחיר של 19.99 פאונד (כ-100 שקל), ניתן יהיה לשלם באמצעות שעונים חכמים שמערכת ההפעלה שלהם היא Android Wear וכן רצועות ספורט של Fitbit ו-Garmin. לא נדרש להיות לקוח של ברקליס. כדי לשלם כל שצריך לעשות הוא להוריד את אפליקציית bPay מחנויות האפליקציות (אנדרואיד ו-iOS) ולבצע התאמה ראשונה לחשבון מול השבב.

שרות התשלום הדיגיטלי bPay נחשב כיום לבין הגדולים כיום ופרוס בעשרות אלפי חנויות ברחבי העולם. אבל, בשל העובדה כי השימוש לא דורש אימות של הלקוח, הסכום המקסימלי לתשלום מוגבל ל-30 פאונד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.