ביקונקט טכנולוגיות משיקה את הרמקול הקטן והחכם של מותג העל הדני B&O Play, ה-P2.

הרמקול האלחוטי מציע סאונד עוצמתי באריזה קומפקטית המותאמת לנשיאה בכף היד. בתוך ה-P2 נמצאים שני רמקולים מובנים של 15W ושני מגברי עוצמה של 50W, המספקים סאונד היקפי של 360 מעלות וחווית שמע מלאה גם בתדרים גבוהים.

מלבד עוצמת הסאונד המרשימה, הרמקול מעוצב בצורה אליפטית ייחודית המאפשרת ניידות מלאה. ה- P2 מגיע עם רשת מחוררת מאלומיניום איכותי ורצועת עור רכה המאפשרת נשיאה נוחה ובטוחה. העיצוב המודרני הבלעדי של הרמקול מקנה לו תחושת אקססוריז המשתלב בכל מקום שמניחים אותו.

ה-P2 שוקל 275 גרם בלבד, כולל מיקרופון מובנה לניהול שיחות טלפון באיכות גבוהה ונקייה, בעל סוללה נטענת המאפשרת שימוש רציף של עד 10 שעות. כמו כן, הרמקול בנוי לעמידות בפני אבק והתזה של מים, דבר המאפשר לקחת אותו לטיולים, חוף הים ובילויים שונים.

B&O הינה חברה דנית, בעלת עשרות שנים של פעילות, עשייה ויצירת מוצרי סאונד המובילים באיכות ועיצוב. B&O Play הינו מותג הפרמיום, המשמר ערכים אלו של איכות ועיצוב דרך עיצוב חדשני ובכך מכוון לאנשים צעירים עם מודעות לעיצוב ואורח חיים פעיל. מורכב ממוצרים קלים לשימוש, אינטואיטיביים, אשר משתלבים בחיי היומיום בקלות ובסטייל.

מחיר: 799 שקל.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.