טכנולוגית הבלוטות' (Bluetoothשן כחולה) הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו. בין אם מדובר בדיבורית, אזניות, שלט רחוק, או סתם בחיבורים שונים בין אמצעי המחשוב שלנו, ובמיוחד בטלפונים החכמים. כעת, גרסה 4.2 של טכנולוגית הבלוטות' עתידה להביא עמה מספר רב של שיפורים.

ראשית, בלוטות' 4.2 תתמוך בהעברת נתונים מהירה יותר, ניצול כוח יעיל יותר, ואף בטיחות מוגברת. גרסה 4.2 גם תאפשר למכשירים תומכים להתחבר לאינטרנט דרך נתב או נקודת גישה אחרת ללא צורך ב-Wi-Fi. לטענת הארגון, הגרסה החדשה טובה בהרבה מקודמותיה, ואף מהירה פי 2.5 מהן. טכנולוגית האינטרנט החדשה יכולה בהחלט להביא עמה מהפכה, שכן תחום המחשוב הלביש שמשתלט אט אט ומתקשר עם המכשיר באמצעות בלוטות', יוכל להתחבר לאינטרנט ללא הצורך באינטרנט אלחוטי זמין.

אנו צפויים להתחיל לראות מכשירים תומכי בלוטות' 4.2 כבר בשנת 2015.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
 • אוהד

  ומה לגבי קרינה ??

  • איתי מקמל

   הקרינה של Bluetooth זעומה לעומת הצמדת הטלפון לראש בעת שיחה

   • אוהד

    ראיתי כמה סירטונים ביוטיוב שהם בודקים את הקרינה והיא דיי חזקה והם מראים זאת על מכשירים מיוחדים, אז אני כבר לא יודע עם בלוטוס זה טוב או לא טוב .