חברת BLU, שמציגה בעיקר טלפונים זולים במיוחד, חשפה בתערוכת CES את מכשיר הדגל החדש שלה שנקרא פשוט Studio Energy. במבט ראשון הוא אמנם לא נראה מרשים במיוחד, אבל ה"קטע" שלו מגיע הודות למה שיש לו מתחת למכסה המנוע – סוללה בנפח 5,200 מילי-אמפר.

רק לשם השוואה, מדובר בסוללה כמעט כפולה בגודלה משל מכשיר סמארטפון ממוצע בשוק, והנתונים שלה בהתאם: ה-Studio Energy מסוגל להעניק לכם ארבעה ימים רצופים של שימוש במכשיר, מבלי צורך לרוץ לשקע החשמלי הקרוב, ו-45 ימים במצב המתנה. וזה עוד לא הכל – הסוללה הזו עד כדי כך מסיבית שאפילו ניתן להשתמש בה כדי להטעין מכשירים אחרים כמו סמארטפונים וטאבלטים.

למרות נפח הסוללה הקיצוני, המכשיר עצמו דק באופן מפתיע – 10.2 מילימטר בלבד. הוא מכיל מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוציית 720p עם Gorilla Glass 3, מעבד מדיה טק מרובע ליבות 1.3GHz, זיכרון פנימי בנפח 1GB ונפח אחסון של 8GB (עם אופציה לכרטיס הרחבה), מצלמה אחורית 8 מגה פיקסל ומצלמה קדמית 2 מגה פיקסל, והוא מגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 4.4 KitKat. יחד עם זאת, המכשיר לא תומך בדור 4 LTE, מה שככל הנראה מסייע רבות לחיי הסוללה הארוכים שלו.

מבקרים שכבר הניחו את ידיהם על הטלפון טוענים שלמרות המפרט הטכני הממוצע מינוס, יש לו שני יתרונות בולטים. הראשון הוא כמובן הסוללה, והשני הוא המחיר – 179 דולר בלבד לגירסה לא נעולה, שצפויה להפציע כבר בסוף החודש באמזון.