המכשיר החדש של Blu הוא עוד אחד מהסמאטפונים המבטיחים הללו, שבאים מחברה פחות מוכרת אבל עם טוויסט במחיר. הסמארטפון החדש, שנקרא Life Pure XL (שם מאוד מבטיח יש לציין),  כבר הושק בכמות מצומצמת בארה"ב כאשר מאוחר יותר החודש תתקיים השקה רחבה יותר.

מתחת למכסה המנוע, ניתן למצוא מכשיר עוצמתי עם מעבד Snapdragon 800 בתדר 2.2GHz, זיכרון עבודה בנפח של 2GB ו-16GB של זיכרון פנימי. ישנו גם דגם עם זיכרון עבודה של 3GB וזיכרון פנימי של 32GB. המכשיר מגיע עם אנדרואיד 4.2, כאשר עדכון לגרסא העדכנית ביותר כבר מובטח. למכשיר מסך בגודל 5.5 אינץ' ברזולוצית Full HD, וזכוכית עמידה ביותר מסוג Gorilla Glass 3. למכשיר יש את כל החיבורים והקישוריות השונים: NFC, בלוטות', Wi-Fi (כולל נקודת גישה אישית), רדיו FM וחיבור micro USB. מצלמת המכשיר האחורית היא בעלת 16MP, כאשר זו הקדמית "רק" 8 מגה פיקסל.

Blu Life Pure XL

המכשיר יהיה זמין לרכישה דרך אמאזון החל ממחר במחיר של $399 עבור הדגם בעל נפח האחסון הגדול יותר (32GB) בצבע שחור, כאשר הלבן יגיע ב-9 לחודש. הדגם בעל נפח האחסון הקטן יותר יושק בחודש יוני במחיר של $349 ובשני צבעים נוספים: ורוד וכחול.

מותג Blu נחשב לזול יחסית המציג ליין של מכשירים איכותיים. ואולם למרות ההיצע, נראה כי הפעם דווק ה-OnePlus One מציע מפרט טוב יותר וידו על העליונה.