רק בחודש האחרון חברת BLU  הציגה זוג מכשירים, ה-BLU Studio 5, ואת BLU Advance 4 ואילו היום החברה מצרפת מכשיר חדש למשפחה. מדובר על BLU Life Pure אשר נחשב למכשיר הדגל החדש של החברה ונמכר במחיר זול במיוחד.

בחזית המכשיר מוצב מסך 5 אינץ' איכותי ביותר ב–full hd, עם צפיפות פיקסלים של 441ppi. בקדמתו מצלמה  של 5 מגה-פיקסלים אשר עמידה בפני שריטות, בגב המכשיר נמצאת מצלמה אחורית באיכות של 13 מגה-פיקסל אשר מצויידת גם במייצב תמונה, ציפויי נגד שריטות ו-5 אלמנטים שונים. גוף המכשיר עשוי מגוף אחד של פוליקרבונט ובתוכו נמצא מעבד במהירות של 1.5 גי'גה מרובע ליבות של MTK (מדגם mt6589t), זיכרון פנימי של 32 ג'יגה, סוללה בנפח של 2,000mAh, תקשורת WiFi ו-Bluetooth. בנוסף, בצידיי המכשיר נמצאים זוג רמקולים אשר מנגנים בסראונד  DTS איכותי למדיי והוא תומך בכל התדרים הקיימים בשוק כך שיפעל גם מחוץ לתחומיה היבשתיים והאווירים של ארצות מסויימות.

בצד התוכנה, ה-BLU Life מצוייד במערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.2 ג'לי בין, שלא כמו הרבה יצרניות בשוק, חברת BLU  מוציאה למכשיריה את גרסת האנדרואיד עם ממשק ייחודי, ולא עם ממשק וונילה הנפוץ המגיע כברירת מחדל.  בממשק החדש שמו דגש רב על מחוות ורגישות לתנועה בשילוב של פיצ'רים נוספים שייחודים להם כמו החייגן חכם, מענה חכם, עצירת וידאו ע"י תנועת העיניים ועוד.

לדברי החברה, המכשיר כבר נשלח להפצה ובקרוב יהיה אפשר לרכוש אותו בחנויות נבחרות בארה"ב, דרום אמריקה וברשת. ה-BLU Life יהיה זמין לרכישה בשני צבעים: שחור קראמי ולבן מט, והוא צפוי להימכר במחיר נמוך יחסית של 349 דולר ללא התחייבות לגרסה לא נעולה (unlock factory). מחיר הנחשב זול יחסית לעומת המתחרים המציעים מכשירים עם מפרט דומה.

 חברת BLU  אינה מהחברות המוכרות בשוק, אולם היא פועלת באסטרטגיה של מכשירים איכותיים במחירים זולים יחסית, כך היא מצליחה להתבלט בשוק העמוס של המכשירים.

כתב: תומר לב