היצרנית BLU, שמשחררת לעולם בעיקר סמארטפונים במחיר המתאים לשוק הבינוני, הציגה בסוף השבוע האחרון במיאמי ארה"ב, את דגם ה-VIVO 4.8 HD. הסמארטפון החדש מגיע במגוון צבעים זוהרים, אותם כבר יצא לנו להכיר בסמארטפונים כדוגמת נוקיה (Nokia) ואפל (Apple), במימדים דקים (6.9 מ"מ) ובמחיר של 249$ בלבד.

התצוגה של סדרת המכשירים מתפרסת על 4.8 אינצ'ים ומתבססת על טכנולוגיית Super AMOLED HD. המעבד כולל ארבע ליבות, 1.5GHz, זיכרון ה-RAM עומד על 1GB והאחסון הפנימי מצוייד בקיבולת 16GB. המצלמה האחורית מצלמת ברזולוציה של 8MP, מקליטה וידאו באיכות Full HD 1080p, בעלת מיקוד אוטומטי ופלאש, ואילו הקדמית מצלמת בחמישה מגה פיקסלים. הסוללה תומכת ברכיבים אלה ועוד בעוצמה של 2000mAh.

"בנוסף לאיכות התצוגה יוצאת הדופן, מתמקד ה-VIVO 4.8 HD בעיצוב מדהים, וכתוצאה מכך הופך המכשיר למדהים ולייחודי עבור צרכנים שמעריכים אופנה ובלעדיות", אומר סמואל אוהב-ציון, מנכ"ל BLU שמדגיש את האופנה, העיצוב והתצוגה. שאר המרכיבים של המפרט בינוניים למדי, כמו גם גרסת האנדרואיד שבוחרת להישאר ב-4.2. עדכוני תוכנה, על פי הצהרת החברה, יהיו זמינים בעתיד דרך האוויר, אך איננו יודעים מתי זה צפוי לקרות.

המכשיר יהיה זמין בגווני שחור מט, לבן קרמיקה, ניאון צהוב וורוד. בימים אלו הוא נמצא כבר על פס היצור, ועומד להיות משווק בתחילה בארה"ב תמורת מחיר נמוך, כאמור, 249$ ליחידה. עד היום נמכרו למעלה מ-15 מיליון מכשירים של BLU ביותר מ-40 מדינות. האם ה-VIVO יגיע גם למחוזותינו? כנראה שלא, אבל על כך טרם הגיעה תשובה רשמית.

שתף:
-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.
 • הברון רוטשילד

  סמואל אוהב- ציון?
  זה הפרט המעניין ביותר בכתבה.

  • Pinhas

   אוהב ציון, זה פרסי…

 • פיזיקאי משועמם

  אתם קוראים לו מכשיר לשוק הבינוני אבל מעניין שהמפרט שלו יותר חזק מהאייפון הכי חדש

 • חברת VIVO יכולה לתבוע את BLU על גניבת שם (VIVO XPLAY 3S.)

  • mr google

   זה לא קשור למכשיר -חברת BLU פשוט לקחה את השם של החברה – vivo –
   השם של המכשיר הוא x-play 3S -וזה לא קשור אליו –
   הוא רק מכשיר הדגל (פאבלט) עם מסך ה 2K הראשון בעולם .
   ובתרגום של גוגל אין למילה vivo תרגום בעברית -כנראה זה סתם שם בלי משמעות
   או איזה כינוי של משהו .

   • עם נגיד LG או אפל יצרו מכשיר שקוראים לו:apple samsung one או LG samsung one סמסונג יכולה לתבוע אותם לא משנה עם זה שם של חברה או מכשיר ל-VIVO יש זכות לשמור על שמה אפילו עם זה שם המכשיר ולא החברה ככה עסקים עובדים,מה לדעתך VIVO תצא פרייארית?
    לא!היא תגן על זכויותיה ועל שם החברה לא משנה גם עם זה שם למכשיר (סלולרי כמובן) או מכשירים ש-VIVO לא מייצרים עם נגיד BLU הייתה יוצרת שעון חכם וקוראת לו VIVO במידה ואין לה שעונים חכמים ל-BLU מותר.(אבל היא צריכה לחשוב על זה כיוון ש-VIVO תיכנס לשעונים החמים ל-BLU לא יהיה רישיון לא משנה מי יצר קודם)