היצרנית BLU, שמשחררת לעולם בעיקר סמארטפונים במחיר המתאים לשוק הבינוני, הציגה בסוף השבוע האחרון במיאמי ארה"ב, את דגם ה-VIVO 4.8 HD. הסמארטפון החדש מגיע במגוון צבעים זוהרים, אותם כבר יצא לנו להכיר בסמארטפונים כדוגמת נוקיה (Nokia) ואפל (Apple), במימדים דקים (6.9 מ"מ) ובמחיר של 249$ בלבד.

התצוגה של סדרת המכשירים מתפרסת על 4.8 אינצ'ים ומתבססת על טכנולוגיית Super AMOLED HD. המעבד כולל ארבע ליבות, 1.5GHz, זיכרון ה-RAM עומד על 1GB והאחסון הפנימי מצוייד בקיבולת 16GB. המצלמה האחורית מצלמת ברזולוציה של 8MP, מקליטה וידאו באיכות Full HD 1080p, בעלת מיקוד אוטומטי ופלאש, ואילו הקדמית מצלמת בחמישה מגה פיקסלים. הסוללה תומכת ברכיבים אלה ועוד בעוצמה של 2000mAh.

"בנוסף לאיכות התצוגה יוצאת הדופן, מתמקד ה-VIVO 4.8 HD בעיצוב מדהים, וכתוצאה מכך הופך המכשיר למדהים ולייחודי עבור צרכנים שמעריכים אופנה ובלעדיות", אומר סמואל אוהב-ציון, מנכ"ל BLU שמדגיש את האופנה, העיצוב והתצוגה. שאר המרכיבים של המפרט בינוניים למדי, כמו גם גרסת האנדרואיד שבוחרת להישאר ב-4.2. עדכוני תוכנה, על פי הצהרת החברה, יהיו זמינים בעתיד דרך האוויר, אך איננו יודעים מתי זה צפוי לקרות.

המכשיר יהיה זמין בגווני שחור מט, לבן קרמיקה, ניאון צהוב וורוד. בימים אלו הוא נמצא כבר על פס היצור, ועומד להיות משווק בתחילה בארה"ב תמורת מחיר נמוך, כאמור, 249$ ליחידה. עד היום נמכרו למעלה מ-15 מיליון מכשירים של BLU ביותר מ-40 מדינות. האם ה-VIVO יגיע גם למחוזותינו? כנראה שלא, אבל על כך טרם הגיעה תשובה רשמית.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.