דיאבלו (Diablo) הושק ב-31 בדצמבר לפני 20 שנה, ובליזארד (Blizzard) מתכננת להשתמש ביום האחרון של 2016 כדי לחגוג את המאורע הזה בגדול. עד כמה בגדול? עד כדי כך שהיא תשלב בכל המשחקים שלה משהו שמתייחס למשחק שהיה לפורץ דרך בכל מה שקשור למשחקי תפקידים/פעולה איזומטריים, ונחשב עד היום לאחד מהמשחקים הגדולים בהיסטוריה, אחד מאלו שחובב משחקים לא יכול להיחשב ככזה אם הוא לא שיחק בו.

לכבוד המועד המיוחד תערוך החברה אירוע מיוחד ב-Diablo III שייקרא Darkening of Tristram ובו השחקנים ייצאו למסע בגרסה מחודשת של הקתדרלה מהמשחק המקורי, כשהם יכולים לצפות בכל מיני חפצים מוכרים מאותם ימים.

במשחק Starcraft II תשלב החברה את Lord of Terror כדיוקן של פועל שתוכלו לשכור לשירותיכם, וב-World of Warcfrat יופיעו דמויות מהמקדש (Sanctuary) של המשחק המקורי שיחצו איזשהו פורטל שיאפשר להם להשתלב במשחק.

הפתעות שקשורות ל-Diablo יופיעו גם ב-Overwatch ב-Hearthstone וב-Heroes of the Storm ואת הפירוט המלא שלהם תוכלו למצוא כאן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.