הכירו את (Blink(1, נורת לד צבעונית המתחברת אל חיבור USB במחשב האישי ומספקת חיוויים מהירים אודות התראות ואירועים שונים.

התוכנה שמנהלת את ההתראות
התוכנה שמנהלת את ההתראות

הנורית משתמשת בטווח צבעי ה-RGB כדי לספק מידע מהיר בחטף, מבלי לפתוח את המחשב, בדיוק כמו נורית לד במכשיר טלפון חכם. כדי להגדיר את ההתראות משתמשים בתוכנה מיוחדת לניהול. ניתן לקבוע צבע התראה לכל אירוע, לדוגמה, הבהוב בצבע כחול כשמתקבלת הודעה בדוא"ל הארגוני, הבהוב בצבע ירוק כדי לסמן שהורדה חשובה הסתיימה, וכדומה. התוכנה פותחה בקוד פתוח, ומיועדת למחשב מבוסס חלונות או מקינטוש.

משתמשים אשר נוהגים לבצע במחשב פעולות כבדות וארוכות בהחלט יכולים למצוא את הנורית כשימושית, שכן היא יכולה להתריע בעת סיום העבודה או כאשר נדרשת תשומת-לב מיוחדת מצד המשתמש.

כאמור, ניתן לשייך באמצעות התוכנה מספר התראות לנורית (Blink(1 בודדת, או לחבר מספר נוריות במקביל ולנהל כל אחת בנפרד. נורית ה-(Blink(1 פותחה על-ידי Thing M וזמינה לרכישה דרך אתר החברה במחיר התחלתי של 30 דולר לנורית בודדת, מחיר גבוה על-פי דעתנו אם כי ניתן לקבל הנחה עבור הזמנה בכמויות גדולות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.