אחרי שמועות רבות, בלקברי (BlackBerry) השיקה רשמית הערב את אפליקציית המסרים המידיים המפורסמת שלה ממכשיריה, ה-BBM לפלטפורמות האנדרואיד וה-iOS.

אל תרוצו להוריד
אחרי ההשקה הלא מוצלחת בפעם הקודמת, בלקברי לא מאפשרת לכולם להתחבר לשירות שכן כעת לאחר הרישום, תאלצו להמתין בתור. החברה החליטה להרחיב בהדרגה את השירות כדי למנוע קריסה של השרתים, אולם מי שבכבר יש ברשותו חשבון יוכל להתחבר באופן מיידי.

אפליקציית ה-BBM לבלקברי הייתה אחת הראשונות לספק שירות של מסרים מידיים לבעלי מכשיר בלקברי ונחשבת לאהודה בקרב לקוחותיה. היא מאפשרת לשתף תמונות ומסמכים, הודעות קוליות, אמוטיקונים ועוד. ישנה אפשרות ליצור קבוצות, שליחת הודעות למספר אנשים בו זמנית ולהגדיר פרופיל אישי.

מאז הושקו מספר אפליקציות בעולמות האנדרואיד ו-iOS כמו Whatsapp, Skype ועוד, ולגוגל יש את Hangouts ולאפל יש את iMassage, כך שפתרונות דומים לא חסר ולא בטוח שהמשתמשים יעדיפו את BBM על פני המתחרות, יחד עם זאת צריך לציין כי מדובר בשירות מסרים פופולרי מאוד שמפיק עד כה מספרים מרשימים: 60 מיליון משתמשים עם ממוצע שימוש יומי של למעלה מ-90 דקות ולמעלה מ 10 מיליארד הודעות שנשלחות מידי יום וכל זה רק במכשירי בלאקברי.

להורדה: iOS | Android

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • albert man

  רצציתי לדעת אייך להסיר אפילקציה smartvod מן המסך
  כמוכן,אני מנסה להירשם לגוגל אולם דורשים ממני דוא"לsomeoneexampel וכן סיסמה עם 8תוים וכל מה שאני מקליד
  דוחים אותי,ההסבר אינו מובן לי,אני מבקש להקל עליי ולהסביר בעברית קלה,איך להירשם לגוגל,
  חן,חן,על תשומת לבכם.

 • albert man

  רצציתי לדעת אייך להסיר אפילקציה smartvod מן המסך

 • טוני

  למה אי אפשר להתנתק מהמשתמש???

 • גירסה 2.3.6

  איזה גרסאה נדרשת להורדה?

 • דורון

  יש לבלאקברי 60 מליון טלפונים? חשבתי שפחות

 • התמני

  נרשמתי בהרשמה הקודמת… והתוכנה באמת נחמדה ויכולה להצליח….
  רק הבעיה היא שאין לי אפילו לא משתמש אחד.

  יש מצב שהאפליקציה לא סורקת את אנשי הקשר הקיימים שלי…? ? ? או שפשוט אין לי אנשי קשר עם BlackBerry? ? ?

  אני בנתיים רשום נחכה אולי יהיה עוד שנוי מפתיע עם המשתמשים…
  כרגע אני כנראה אשאר עם ה- WHATSAPP

  • יובל

   היי, אין לך שום בעיה בפלאפון, אבל בוא ואסביר לך משהו על הביביאמ.. התוכנה לא סורקת את אנשי הקשר הקיימם שלך, אלא עליך להוסיף את האנשים שיש להם ביביאמ באמצעות ה"פין קוד" שלהם.. הביביאמ היא ממש רשת חברתית מהנה ! בהצלחה "התימני"!

 • הכנס את שמך

  אני היחידי ששם לב איזה הרשאות האפליקציה מבקשה, גישה למצלמה למיקרופון, קריאה וכתיבה ללא ידיעת המשתמש לאנשי קשר, מיילים יומן רשתות חברתיות,….. ועוד, נראה לי קצת מוגזם לאפליקציות הודעות