לא קשה במיוחד לשתף תמונות בימים אלה דרך הסמארטפון – פשוט שולחים במייל, בטקסט או בוואטסאפ וזה הכל. אבל מה קורה כשרוצים להעביר אלבום תמונות שלם? או שכשהקבצים גדולים מדי? חברת BitTorrent מציעה פתרון יחסית קל ונוח באמצעות אפליקציית ה-Shoot שלה.

האפליקציה מאפשרת לכל משתמש לבחור מספר רב של תמונות או סרטוני וידאו, ולאחר מכן היא יוצרת קוד QR ספציפי שמכיל את התמונות הללו אשר מכשירים אחרים יכולים לסרוק באמצעות אותה אפליקציה, ואז הקבצים יורדו למכשיר שלהם באופן אוטומטי. כך ניתן להעביר בקלות קבצים ממכשירים בעלי מערכות הפעלה שונות.

מעבר לקלות והנוחות, האפליקציה גם טוענת כי היא מאובטחת ולא שומרת את התמונות או מעבירה אותן לגורמים מסחריים אחרים כאשר זו משתמשת בפרוטוקול הסנכרון שפיתחה החברה להעברת קבצים. לכן היא עולה כסף ולא מבוססת פרסומות. ניתן להוריד אותה מ-AppStore, Google Play ו-Windows Phone בחינם, כאשר לאחר שלושה העברות קבצים תתבקשו לשלם 2 דולר כדי להמשיך את השימוש בה.

  • דניאל

    Cm transfer

  • חיים

    כדי לכם לבדוק ולחוות דעה על אפליקציית השיתוף החדשה שקיימת יחסית מעט זמן, אז היא דיי טרייה, מדובר האפליקציה לאנדרואיד של חברת CM, לצערי איני זוכר את השם אבל אני דיי בטוח שזה לא בעיה למצוא אותה, פשוט תחפשו בגוגל פליי את האפליקציות החדשות של CM ותראו משהו שקשור להעברת קבצים. מה שאני כן זוכר זה את הסמל שנראה כמו ברק לבן על רקע כחול.