המפיצה 2K Games משיקה מחדש את הכותר 'ביושוק 2' (Bioshock), זאת לאחר שמיקרוסופט סגרה את השירות Games For Windows Live, הגרסה שהושקה מחדש מוצעת להורדה ב'סטים' (Steam) במחיר השקה של 19.99 דולר.

הגרסה שהושקה מחדש בחנות המקוונת סטים היא גרסה משופרת של המשחק המקורי, הכוללת בנוסף למשחק המקורי גם הרחבות למצב לשחקן יחיד ולמצב מרובה משתמשים. מכיוון שהכותר הושק מחדש בסטים הוא יתמוך במגוון יכולות שמקנה הפלטפורמה המקוונת של 'וואלב' כמו תמיכה בבקר השליטה ה'סטים קונטרולר' (Steam Controller), תמיכה במצב Big Picture Mode ואפשרויות מציאת השחקנים המקוונים של סטים, שאמורה להפוך את החוויה המקוונת לפשוטה יותר.

אלו שרכשו את הכותר בעבר ישמחו לדעת כי המפיצה מאפשרת להוריד את הכותר בחינם מסטים באמצעות קוד ההפעלה של העותק שרכשו בעבר. אלו שטרם רכשו את יכולים לרכוש את ביושוק 2 במחיר של 19.99 דולר, או הטרילוגיה המלאה של הסדרה במחיר 59.99 דולר.

סרטון ההשקה המקורי

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.