תמיד יש מקום לעוד יצרנית טלפונים סינית, כפי שהשוק כבר יודע היטב, והפעם מדובר בחברה/מותג בשם imoo שאמורה לפי מקימיה לספק לשוק טלפונים שהמוטיב העיקרי שלהם הוא 'חינוך'. מוכר משהו? כן הייתה תקופה שדיברו על נטבוק (Netbook) לתחום ואחר כך על טאבלט, כנראה שגם הגיע התור של הטלפונים החינוכיים.

כך או כך, הסיפור המעניין מאחורי הקמתה של imoo הוא בבעלי המניות העיקריים שלה, חברה בשם BBK. חברה זו פועלת עשרות שנים בשוק הסיני בתחום הצעצועים האלקטרוניים, כולל כאלו שמיועדים לשימוש בבתי ספר ובגנים. אבל חוץ מזה היא גם משקיעה לא מעט כסף בחברות אחרות, ול-imoo היא מגיעה עם די הרבה ניסיון: היא המשקיעה הגדולה ביותר בכמה יצרניות טלפונים ידועות היטב לכל מי שעוקב אחרי השוק הסיני, ואפילו מעבר.

החברות הן Vivo, Oppo וגם OnePlus, לא פחות ולא יותר, וכנראה שהחברה הולכת לנצל היטב במותג החדש את מה שהיא למדה מהחברות הללו.

בינתיים שוחרר כבר טיזר חדש שמציג את לוגו החברה וצדודית של טלפון, שאולי מראה משהו על המכשיר הראשון שהחברה עומדת להוציא. מעבר לכך אין פרטים נוספים עדיין.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.