לוגו בזק בינלאומי

חברת בזק בינלאומי משיקה היום (ב') את שירות FIXIT. השירות החדש נועד לשפר ולתחזק את ביצועי המחשב הביתי בצורה פשוטה וקלה, באופן אוטומטי וללא מעורבות המשתמש.

FIXIT הינה מערכת ניהול חכמה המותקנת על גבי המחשב  ומבצעת, באופן אוטומטי 24/7, שורה ארוכה של פעולות שמסייעות לשמור על ביצועים אופטימליים של המחשב ותחזוקתו התקינה.  בין הפעולות האוטומטיות המתבצעות: פעולות אבטחה כגון הסרת נוזקות, רוגלות וסרגלי כלים שמאטים את פעולת הדפדפן, ניקוי קבצי רישום וקבצי זבל, איחוי דיסק קשיח, פעולות תחזוקה שוטפות כגון התקנת עדכוני תוכנות, עדכוני אבטחה ועדכוני מערכות ההפעלה וביצוע פעולות אופטימיזציה.

FIXIT הינו תולדה של שיתוף פעולה מסחרי שיזמה בזק בינלאומי עם חברת הסטארט אפ FIXICO. זהו המוצר הראשון שמשווקת בזק בינלאומי, בעקבות שיתוף הפעולה שמקיימת עם קהילת חברות הסטארט אפ הישראלית.

FIXICO, שנוסדה על ידי אלכס ורשבסקי וולד זכרוב פיתחה מוצר פשוט אך מתקדם שנועד לתת פתרון אולטימטיבי לשיפור ביצועי המחשב הביתי ולתחזוקתו. במהלך השנה האחרונה עבדו שתי החברות יחד על התאמת המוצר ללקוח הביתי, נבחרו היישומים שמתמקדים בשיפור ביצועי המחשב ותחזוקתו  ובוצעה אינטגרציה והתאמה למערכות הפנימיות של בזק בינלאומי. שיתוף הפעולה של FIXICO עם בזק בינלאומי הינו השת"פ המסחרי היחידי והבלעדי שיש לסטארטאפ בישראל.

בבזק בינלאומי שמו דגש על שימוש פשוט וידידותי בשירות ולצורך כך הנגישו אותו לציבור הרחב באמצעות  פורטל, מערכת התראות ודו"חות פשוטים וידידותיים – כולם בשפה העברית לצד תמיכה ושירות 24/7.

פתרונות דומים הקיימים כיום ברשת, אינם מספקים את הממשק והתמיכה בעברית הנדרשת כמו גם ברובם נותנים מענה בעיקר לניקוי קבצי זבל ורישום ופחות מתמקדים בהתקנות וביצוע עדכוני אבטחה, עדכוני מערכות הפעלה ועדכוני תוכנות. בנוסף, מספר הפעולות האוטומטיות שאינן מצריכות מעורבות לקוח הינן גולת הכותרת של השירות אשר במרחק "הקלקה" אחת מותקן על המחשב ומתחיל מרגע זה לעבוד.

בשנה האחרונה ערכה בזק בינלאומי מפגשים עם למעלה מ- 150 סטרטאפים שונים שהציגו מוצרים ושירותים בעולמות האינטרנט והסייבר, כחלק מאסטרטגיית החדשנות של החברה ואף השיקה לאחרונה את ה- BI LABS – פלטפורמת מחקר ופיתוח לחברות סטארט אפ המאפשרת להם התנסות במגוון תחומי אינטרנט על בסיס התשתיות של בזק בינלאומי .

מוטי אלמליח, מנכ"ל בזק בינלאומי "השירות החדש שאנו משיקים היום הוא התוצר המסחרי הראשון של מודל העבודה החדש עם חברות הסטארט אפ הישראליות, ה- ה- BI LABS, שפיתחנו בחברה. מהלכי חדשנות שאנו מניעים ושיתופי פעולה שאנו רוקמים עם חברות הסטארט אפ, מאפשרים לנו להרחיב את סל השירותים והמוצרים ללקוחות ולייצר עבורם ערך נוסף ובו זמנית מסייעים לקדם את היזמות המקומית. אין לי ספק שזוהי רק ההתחלה".

אלכס ורשבסקי, מנכ"ל FIXICO: "אנו גאים ושמחים על כך שבזק בינלאומי בחרו במוצר שלנו כמוצר אותו הם מעוניינים להמשיך לפתח ולשווק לקהל הלקוחות בישראל. בימים אלו בעיצומו של סבב גיוס נוסף שיאפשר לנו חדירה לשווקים נוספים ברחבי העולם".

אסף אביב, סמנכ"ל שיווק בבזק בינלאומי: "שיתופי הפעולה שלנו עם חברות הסטארט אפ מאפשרים לנו להציע לקהל הרחב שירותים ומוצרים מתקדמים מבוססי אינטרנט, שעד היום לא היו נגישים להם. את שירות ה-FIXIT שאותו נשווק בלעדית בישראל, ניתן לדמות לטכנאי מחשב וירטואלי העובד 24/7 ודואג לתחזק ולשמור על המחשב ועל ביצועיו התקינים. "הטכנאי" מאפשר ללקוחות את השקט הנפשי הנדרש ומספק חווית שימוש טובה ומהירה יותר במחשב הביתי".

השימוש בשירות ה-FIXIT של בזק בינלאומי, כרוך בהתקנה חד פעמית פשוטה ומהירה.  עלות השירות – 10.9 ₪ לחודש עבור מחשב אחד ו – 15.9 ₪ לחודש עבור עד 5 מחשבים.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.