במסיבת עיתונאים היום בזק הכריזה כי היא תשדרג את מיליון לקוחותיה בשירות האינטרנט ותגדיל את קצב הגלישה בחינם. מדובר במהלך אשר יגדיל ל-85 אחוז מהמשתמשים את הגלישה ברשת ל-15 מגה ו-15 אחוז יגדלו ל-5 מגה. בבזק אומרים כי מהלך השדרוג יבוצע בהדרגה ויארך מספר שבועות, ללא תוספת תשלום מצד הלקוח ועל פי הערכות שווי ההטבה שבזק מעניקה מסתכם בעשרות מיליוני שקלים לשנה.

אחסון בענן ובחינם
לצד השדרוג, תציע בזק שירות אחסון ענן חינמי ובלתי מוגבל בנפח. ה-Bezeq Cloud יאפשר ללקוחות לגבות בענן תמונות, וידאו, מוזיקה, מסמכים וקבצי מולטימדיה בשטח אחסון ייעודי ומאובטח. השירות זמין ללקוחות בזק ומאפשר גישה דרך הדפדפן, תוכנה במחשב או דרך אפליקציה ייעודית למכשירי הסמארטפון. כך ניתן לגבות גם מכשירים ניידים (iOS או אנדרואיד), להוריד קבצים מכל מקום ולגבות את המידע האישי. האפליקציה גם מאפשרת להזרים וידאו ישירות אל המכשיר הנייד וכן לשתף את הקבצים ישירות לחבר דרך המייל, פייסבוק, טוויטר ועוד. למעשה, אין שירות אחר בעולם המציע אחסון ללא הגבלה, ובממוצע עלות לג'יגה לפי בזק, עומדת על 11 שקל, כך שהיא חוסכת ללקוחות עשרות שקלים.

בבזק מעריכים כי כ-300 אלף לקוחות יירשמו לשירות בתוך שלוש שנים, ובממוצע כל משתמש יצרוך כמה ג’יגות. מסקר שערכה בזק, כ-70% מהנשאלים מגבים את המידע באמצעים מתכלים (כמו דיסק און קי או הארד דיסק), כאשר כ-10% מהנשאלים כלל אינם מגבים את הקבצים שלהם.

השירות מוצע ללקוחות בזק המנויים לשירות האינטרנט וניתן בהרשמה דרך האתר או דרך המוקד הטלפוני.

Bezeq Cloud for PC

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.