אפליקציות השבוע

יש בו משהו, בחודש הראשון של השנה, שגורם לנו לפתוח דף חדש, לפעמים גם בחיינו הדיגיטליים. עם פתיחתה של שנה אזרחית חדשה ליקטנו עבורכם כמה אפליקציות לוח שנה. כך שאם החלטתם שבשנת 2016 תרשמו כל דבר ביומן – כדאי שתעשו זאת באמצעות אפליקציית לוח השנה שתהיה הכי נוחה לכם. כן, יש עוד כמה אפליקציות לוח השנה מלבד אלה המובנות במערכות ההפעלה של הסמארטפונים שלנו.

כל לוחות השנה על פלטפורמה אחת

בחודש פברואר האחרון נרכש לוח השנה של Sunrise על ידי חברת מיקרוסופט תמורת סכום לא מבוטל של כ-100 מליון דולרים. אז מה יש בה, בפלטפורמת לוח השנה הזו, ששווה כל כך הרבה כסף?

מי שרגיל להשתמש בלוח השנה של גוגל ודאי ימצא דמיון רב בינו לבין הממשק ב-Sunrise, כך שיתכן ומיקרוסופט רצתה לוח שנה דומה משלה. בנוסף, מסנכרנת הפלטפורמה נתונים ממגוון רב מאוד של שירותי לוח שנה ומשימות. תמצאו בה תמיכה בחשבון גוגל, חשבונות Office 365  ואווטלוק, אירועים וימי הולדת מפייסבוק, iCloud ועוד רבים וטובים.

כך שלא תצטרכו למצוא חלק מהאירועים שלכם מפוזרים במקום אחד וחלק במקום אחר. הם פשוט יהיו מרוכזים כולם במקום אחד.

לגישה מהדפדפן במחשב
להורדה: אנדרואיד | iOS

 

מוסיפים קצת צבע ליום יום

לוחות שנה הם דבר מאוד טכני, שעבור חלק מהאנשים צריך להיות מוצג בצורה פשוטה ונטולת גימקים. אך יש שיגידו שכדאי להוסיף קצת צבע לפשטות הזאת. כך היא אפליקציית Cal מבית שירות המשימות והתזכורות Any.Do.

האפליקציה מתהדרת בממשק צבעוני ומושך הכולל רקעים רבים שמשתנים בכל יום. בין השאר תמצאו רקעים הכוללים חיות, נופים, אופנה, אוכל, עיצוב, אילוסטרציה ועוד. הזנת האירועים והפגישות ביומן היא פשוטה ואינטואיטיבית. ויש, כמתבקש, חיבור הדוק עם האחות הגדולה Any.Do, אם זו מותקנת במכשירכם.

להורדה: אנדרואיד | iOS

 

מתי יחול החג הקרוב?

אז נכון שהראשון בינואר רחוק מראשית השנה היהודית, אך במקרים רבים אנו זקוקים גם לדעת מהו התאריך העברי. אז כדי שלא תפספסו את החג היהודי הקרוב או אם תרצו לציין תאריך עברי כזה או אחר – כדאי שתכירו את אפליקציית "הלוח העברי".

ליתר דיוק, האפליקציה לא רק מסתפקת בהצגת לוח השנה העברי אלא גם כוללת זמנים הקשורים להלכה היהודית, כמו למשל, ממתי בבוקר אפשר להתפלל שחרית ומהי השעה המדוייקת להדלקת נרות שבת. גם סידור ואינפורמציה יהודית נוספת תוכלו למצוא שם, וגם קשה להתעלם משירות ההתראות ש'יקפיץ' לכם מדי פעם מידע מעניין על פרשת השבוע או על מועדים אחרים.

ואם תרצו להסתפק בתאריך עברי בלבד, מבלי התכנים הרבים שמספקת האפליקציה, תוכלו להוסיף לוח שנה עברי ללוח השנה המובנה בסמארטפון שלכם. כך, למשל, עושים את זה באייפון, וכך תעשו זאת בחשבון הגוגל שלכם שבחלק גדול מהמקרים יסתנכרן עם לוח השנה שבאנדרואיד.

להורדה: אנדרואיד | iOS

מזמינים מהסמארטפון את לוח השנה שעל המקרר

לא רק לוחות שנה וירטואליים קיימים בעולם. משום מה אנו עדיין שומרים כבוד ללוח הספירלה שעל המקרר או לזה שעל השולחן שבמשרד. חברת "לופה" שמתמחה בהדפסה דיגיטלית על פי הזמנה, מציגה אפליקציה להזמנת לוחות שנה עם תמונות היקרים לכם.

מזמינים באמצעות האפליקציה את הגודל הרצוי, בוחרים את העיצוב, מעלים מזיכרון המכשיר את התמונות הרצויות, כותבים כותרות משלכם וגם תאריכים אישיים חשובים וגם בוחרים כתובת למשלוח. תוך חמישה ימי עסקים לוח השנה יישלח אליכם.

35 שקלים לגודל A4 ו-45 לגודל A3. המחיר כולל משלוח בדואר רשום.

להורדה: אנדרואיד

פורסם לראשונה באתר נקסטר מבית מאקו

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.