שחקני קונסולות בדרך כלל נוהגים להתחבר לטלוויזיה הביתית, בסלון או בחדר שלהם, כדי להריץ את המשחקים האהובים שלהם. בדרך כלל מדובר במכשירים עם מסכים גדולים שהם קודם כל טלוויזיות. מי שמעדיף במקום זאת מסך ייעודי לקונוסלת המשחק שלו, ובגודל הרבה יותר סביר, יכול למצוא תשובה במסך חדש שמציעה BENQ.

החברה הודיעה שהיא תחל במהלך החודש למכור מסך 27 אינץ' בשם RL2755HM אותו היא מייעדת במכוון לשוק מכונות המשחק, והוא מציע 2 חיבורי HDMI וכן זמן תגובה של אלפית השנייה בלבד, מאפור לאפור, מהירות שמתוכננת במיוחד להתמודד עם מהירות הפעולה שהמשחקים המודרניים שמציעים.

benqrl2755hm-2

המסך הוא מסך TN שמקריב קצת איכות לטובת מהירות העבודה שלו, והוא מציע רזולוציה של 1920×1080 פיקסלים. בנוסף הוא מצויד בשני רמקולים קדמיים קטנים והרגל שלו עשויה מגומי ובנויה באלכסון כדי שניתן יהיה להניח עליה בקלות וביציבות את הבקר. יש מאחור גם וו קטן שמיועד לתליית האזניות כשמסיימים להשתמש בהן.

המחיר הצפוי כ-300 אירו.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • יקר רצח פלוס מינוס 1300 שקל במחיר הזה אני קונה מסך סמארטיוי 40 אינץ' מינימום ונהנה אותו דבר אם לא יותר

  אם בנקיו היו מתמכרים את המסך בין 150-200 יורו גג גג אפילו תמכור נמוך יותר

  • Yossi Cohen

   למסכי טלוויזיה יש דיליי מטורף. אני יודע כי חברתי מחשב נייד לטלוויזיה והעכבר זז בדיליי נוראי.
   ניסיתי בכמה טלוויזיות…
   וגם כמה מחשבים…

   • Asaf Moraz

    אני מחובר למסך טלויזיה בסלון עם מחשב כבר כמה שנים טובות, כשהשימוש העיקרי בה הוא באמת חיבור למחשב ואין לי שום דיליי, לפחות לא כזה הנראה לעין. ברור שעדיף מסך מחשב, אבל למסך הספציפי הזה עם פאנל TN יש גם כמה חסרונות בולטים כמו למשל זווית צפייה לא רחבה במיוחד, מה שלא יקרה לך במסך טלוויזיה.

    • Yossi Cohen

     בכל טלויזיה שניסיתי(בחלק יותר בחלק פחות) יש דיליי ניכר בתנועת העכבר על מסך הטלויזיה ביחס לתנועתו על המסך המובנה במחשב.
     דבר שלא קורה במסך מחשב fhd רגיל.
     הוא נראה לעין בהחלט למה גם לי וגם לחברים שלי זה הפריע מאוד במשחקים.

     גם אם אתה מזיז חלון שנמצא חצי במסך המובנה וחצי בטלויזיה אתה שם לב שבמסך המובנה החלון זז ונעצר קודם.

     • Asaf Moraz

      ואללה בטלויזיה שלי זה לא קורה. יש לי טלויזיה של פיליפס (סמארט טיוי) ובעבר הייתי משחק המון ומעולם לא נתקלתי בתופעה הזו. אני מניח שזה קורה במסכים ישנים בעלי זמן תגובה נמוך יחסית.

 • somebody

  קניתי