חברת Beats (ביטס) של אפל (Apple) השיקה היום זוג אוזניות חדשות, ה-Beats Solo2 Wireless בגרסה אלחוטית אשר יימכרו במחיר של 299.95 דולרים החל מהחודש ישירות באתר אפל ובחנויות המובחרות בארה”ב.

ה-Solo2 Wireless הן גרסה אלחוטית ל-Solo2 המקוריות. הן בעלות מראה דומה מסוג on-ear ומתחברות בקישוריות Bluetooth המאפשר להן לפעול עד למרחק של 10 מטר מהמכשיר. לדברי החברה, האוזניות מסוגלות לספק עד 12 שעות האזנה למוזיקה, ומגיעות עם כבל חשמל למקרה שאזלה הסוללה וכן כוללות גם מיקרופון לשיחה. בנוסף, ביטס תשיק צבעים נוספים לגרסת ה-Solo2 החוטית, שכזכור נמכרת במאה דולרים פחות מאשר זו האלחוטית. הצבעים החדשים הם: ירוק, אפור, ורוד, כחול וסגול.

זהו המוצר הראשון שמשיקה Beats תחת ניהולה הרשמי של חברת אפל, שכזכור סיימה את רכישת החברה רק בחודש אוגוסט האחרון מידי המוזיקאי Dr Dre בסכום של 3 מיליארד דולר. באפל לא חשפו בינתיים תוכניות לשילוב ביטס עם מוצריה השונים וגם לוגו אפל לא נראה על האוזניות. על פי הערכות, מלבד שילוב שירות המוזיקה של החברה ב-iTunes, היא גם תציע את מוצריה כחלק מהמכירה של מכשירים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.