יצרנית האוזניות Beats Audio מעוניינת להחזיר לידיה את הבעלות המלאה של החברה ולהפסיק את השותפות עם HTC, כך מפרסם WSJ. החברה בבעלות הזמר המפורסם ד"ר דרה, אינה מרוצה מהשותפות בשל ירידה חדה ברווחיה של HTC, דבר אשר יכול להשפיע על הצלחת המותג ולכן היא מעוניינת לרכוש את הבעלות הנותרת (25%) בחזרה מידי היצרנית הטיוואנית ולהפסיק את שיתוף הפעולה.

HTC החלה את שיתוף הפעולה לפני כשנתיים, אז רכשה 50.1% מחברת האוזניות תמורת 300 מיליון דולר והחלה לשלב את האוזניות היוקרתיות שלה וטכנולוגיית הסאונד יחד עם מכשירי החברה. בין המכשירים הראשונים שזכו לחותמת של Beats וזוג אוזניות היו ה-Sensation XE ו-Sensation XL, אולם כבר לאחר מספר חודשים החליטה כי העובדה שמצורפות אוזניות איכותיות, לא משפיע על בחירת הלקוחות והחליטה להפסיק לצרף אוזניות Beats אך כן להשאיר את הטכנולוגיה במכשירים. שנה לאחר מכן, נמכרה מחצית מהשותפות בחזרה ו-HTC נשארה עם 25% בלבד.

בניגוד ל-HTC, חברת Beats הצליחה להגדיל את ההכנסות מ-200 מיליון דולרים ב-2010, למיליארד דולרים בשנה שעברה, חלק מההצלחה קשור לליין מוצרים שהושק עבור מכשירים חכמים. אם אכן שיתוף הפעולה יתפרק, יש סיכוי כי נראה את הטכנולוגיה (והלוגו) במכשירים של יצרניות אחרות.